MENU

Forum - Randka co wy na to?

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 |  

Randka co wy na to?

Randka co wy na to?

 hej moe ktoś z was szuka towarzysza bądz towarzyszki na całe życie ? bo ja tak jestem osobą która ma dwoje oczu a widzi tylko na jedno  chciałabym pozna osoby w podobnej sytuacji o mojej ..... może zacząć częściej się spotykać  co wy na to? jeśli to głupie to  przepraszam .... pozdrawiam ciepło Kasia

Randka co wy na to?

Randka? Ja chętnie :-) Tylko trochę daleko...

Ale pozdrawiam również ciepło, bo wszystkie Kasie jakie znam to najfajniejsze dziewczyny.

 

 

Randka co wy na to?

Widzę że biuro matrymonialne się tworzy UĹ�miech

 

Re: Randka co wy na to?


PawelL1988:

Widzę że biuro matrymonialne się tworzy UĹ�miech

 

 

No i dobrze! Jak swego czasu, podczas studiów bywałem częstym gościem duszpasterstwa akademickiego, to mówiono, że jest to (duszpasterstwo) największym biurem matrymonialnym w okolicy.

Przynajmniej gwarancja była towaru - że tak obrzydliwie powiem - pierwszej jakości.

 

 

 

 

Randka co wy na to?

podrywałeś zakonnice? Wycie

Re: Randka co wy na to?


PawelL1988:
podrywałeś zakonnice? Wycie

 

Zakonnice w duszpasterstwie akademickim? 

To nie ta bajka...

 

 

Randka co wy na to?

coś mi się pomyliło.

może koleżanka opowie o sobie :p więcej chętnych się znajdzie 

Randka co wy na to?

Hej jesteś Kaśka a Kaśki jak tu ktoś podkreślił to fajne dziewczyny  ja   cóż ja mam dwoje oczu ale widze na jedno

Re: Randka co wy na to?


kasia30149:
Hej jesteś Kaśka a Kaśki jak tu ktoś podkreślił to fajne dziewczyny  ja   cóż ja mam dwoje oczu ale widze na jedno

 

Prawdę mówiąc zgubiłem się trochę. Kto "jesteś Kaśka" ?

Zdaje się, że to Ty rozpoczęłaś wątek? Więc dlaczego piszesz to samo drugi raz?

A w ogóle to nie znoszę jak ktoś nie używa znaków interpunkcyjnych i każe mi się domyślać sensu zdania.

 

 

 

Randka co wy na to?

Randka w ciemno Super

Randka co wy na to?

Moze dziewczyna chciala napisac "jestem"a nie "jesteś"

Randka co wy na to?

ZaĹźenowanie właśnie  miałam  napisać jestem a nie jesteś sorki za błąd  ale nie musicie od razu  śmiać się ze mnie..... miało być coś o sobie więc pisze jestem z województwa warmińsko mazurskiego  jestem niebieskooką  blondynką   , mam 155 cm wzrostu , mm dwoje oczu ale widze tylko na jedno szukam osób ,  które mają podobny problem  chciałabym pogadać  , spodkać się ...

Randka co wy na to?

zdjęcie poproszę :p

Randka co wy na to?

 ok ok za kilka minut wstawie nie ma problemu ZaĹźenowanie

Randka co wy na to?

 wstawiłam już kliknij na mój profil tam mam zdjęcie pozdrawiam

Randka co wy na to?

Zastanawiam się czemu koleżanki jedooczne to taki kruszynki małe po max 160cm

Randka co wy na to?

Bo małe jest piękne Pawle...Ĺ�miech

Randka co wy na to?

No ja to raczej nie kruszynka :)) Mam 172 cm, ha ha ha. I chodzę jeszcze  w wysokich obcasach - czasami. I też był zawsze problem - spotykałam samych niższych panów :)

Randka co wy na to?

Bo mnie zastanawia czy wypadek/utrata oka w dzieciństwie ma wpływ na rozwój hormonalny w późniejszym życiu. Sam do wielkoludów nie należę

Randka co wy na to?

 ja to też nie taka kruszynka mam 155 cm co prawda ale waże za to jakieś 90 kg niestety ale podobno kochanego ciałka nigdy dość hehe

Randka co wy na to?

90 przy 155cm.

Nie chce być nie miły, ale to jest otyłość, i to duża. 

Powinnaś ustalić sobie dietę na redukcje i na siłownie.

Nie mówię już o wyglądzie ale to ma fatalne skutki dla organizmu.  

Jako że i tak wyszedłem na chama, ale to rada żebyś zdała sobie sprawę że robisz sobie krzywdę. 

Randka co wy na to?

no ja tez sie dolaczam do tego co mowil przedmowca . kluczem do sukcesu jest schludny wyglad ,a nie wiem czy przypadkiem osoby bardzo otyle nie maja gorzej ze znalezieniem partnera niz jednooczne . ja sam wazylem na pocz roku 90 przy wzroscie 180cm ( jak dla mnie wtedy to byla katastrofa) ,a po zabraniu sie za siebie i cudownych radach Kamili z forum :) teraz waze 76kg ( a i tak bym chcial jeszcze troche zrzucic,bo mam duze uda;/).

zawsze to inaczej odbiera sie czlowieka ,ktory dba o swoj wyglad i higiene ;p a siedzenie przed monitorem i wpierdalanie czego popadnie nic nie da ;p

Randka co wy na to?

Chyba brak oka nie ma wplywu na wzrost.Ja mam 175 cm  wagi nie podam :-P hahahaa

Randka co wy na to?

Zamiast tak chudnąć powinieneś przypakować PokazujÄ� jÄ�zyk

Jak juwenalia u was, balujesz? 

Randka co wy na to?

no pakuje paku,silka regularnie ;p .ale zeby bylo tez widac miesnie trzeba zrzucic tluszczyk .

no ost bylem ze znajomymi na browarkach w knajpie,a tak to lipa - caly czas pada . wczoraj jak byl pochod to padalo,dzisiaj pada ;/ a co to za juwenalia jak sie nie siedzi pod golym niebem ;p

a u was?

Randka co wy na to?

u mnie milion ludzi, masakra jakaś, zimno jako cholera. Byłem z koleżankami z mieszkania, ale trochę odstawiły mnie na bok, wiec się zmyłem. Ale dziś idę z jakaś dziewczyna poznaną na necie PokazujÄ� jÄ�zyk mam nadzieje że będzie to miły wieczór UĹ�miech

Randka co wy na to?

no to napisz jak bylo xD .a pada u was ? bo u nas jest pogoda jak w zeszlym roku w lipcu - czyli pada i nie wiesz co ze soba zrobic ;p

Randka co wy na to?

Nie pada, ale jest okropnie zimno.

Wczoraj trochę kropiło 

Re: Randka co wy na to?


PawelL1988:
Bo mnie zastanawia czy wypadek/utrata oka w dzieciństwie ma wpływ na rozwój hormonalny w późniejszym życiu. Sam do wielkoludów nie należę

 

Ja straciłem oko w wieku 4 lat. Dzisiaj mam 178/80.

Przed wyjazdem na ostani urlop rowerowy było 86 :-)

Wzrost się nie zmienił Ĺ�miech

 

Randka co wy na to?

no i własnie wróciłem.

Koleżanka się nie zjawiła. Nawet nie poinformowała że nie ma zamiaru przyjść 

Randka co wy na to?

a to szmatex;p jak sie odezwie to ja olej.z takimi trzeba krotko ;p

nie chce nic mowic,ale troche za-offtopowalismy ;p

Randka co wy na to?

toć chyba bana za to nie dostaniemy PokazujÄ� jÄ�zyk

powiedzmy że czuje się rozczarowany, zastanawiam się czemu ludzie tak ściemniają 

Re: Randka co wy na to?


dodektrn:

a to szmatex;p jak sie odezwie to ja olej.z takimi trzeba krotko ;p

nie chce nic mowic,ale troche za-offtopowalismy ;p

 

 Przecież to Wasze forum chłopaki, po to jest by rozmawiać.

A propos koleżanki i uwagi na temat jej wzrostu i wagi.

 

Uważam, że gentlemani w ten sposób nie powinni mówić. Kobieta, jaka by nie była, nawet mająca 140 kg zasługuje na szacunek. Nie każdy jest otyły z lenistwa. A delikatnie zmotywować do działania to co innego, niż zrównanie człowieka z ziemią.

Dołączając się do tematu, ja przy moim wzroście mam niecałe 70 kg, zawsze byłam mocniejszej budowy, ale na szczęscie mam odpowiednie proporcje. 

Martusia, a Twojej wagi nie masz co ukrywać, pewnie jesteś jak piórko :)) Szczuplutka jesteś.

 

Re: Re: Randka co wy na to?


Wojto:
Dzisiaj mam 178/80.

Przed wyjazdem na ostani urlop rowerowy było 86 :-)

Wzrost się nie zmienił Ĺ�miech

 

 

 Wojtuś, idealne proporcje dla mężczyzny :)))

Randka co wy na to?

No cóż, nikt nie chciał, przynajmniej ja obrazić Kasi, tylko to była rada. Uznaję zasadę że lepiej mówić najgorszą prawdę, niż twierdzić że wszystko jest ok albo przemilczeć sprawę, dla mnie to zalatuje obłudą.

Randka co wy na to?

Zapewne to co powiem może wydać się trochę trywialne - ale uważam, że w związku dwojga ludzi liczy się przede wszystkim osobowość. Wygląd zewnętrzny, jak wszystko co organiczne, jest zmienny. Wystarczy niekorzystny splot wydarzeń by nasze parametry biologiczne (w tym uroda) ulegly dezaktualizacji.

Chociaż z drugiej strony miła aparycja i wygląd mogą w życiu niejednokrotnie pomóc. To oczywiste, że powinniśmy dbać o siebie, ale nie powinniśmy bezgranicznie popadać w paranoję kultu pięknego ciała.

Re: Randka co wy na to?


PawelL1988:
No cóż, nikt nie chciał, przynajmniej ja obrazić Kasi, tylko to była rada. Uznaję zasadę że lepiej mówić najgorszą prawdę, niż twierdzić że wszystko jest ok albo przemilczeć sprawę, dla mnie to zalatuje obłudą.

 

hehe :) Lepsza bolesna prawda niż piękne Kłamstwo Ĺ�miech :)

 

Re: Re: Randka co wy na to?


Arek:

PawelL1988:
No cóż, nikt nie chciał, przynajmniej ja obrazić Kasi, tylko to była rada. Uznaję zasadę że lepiej mówić najgorszą prawdę, niż twierdzić że wszystko jest ok albo przemilczeć sprawę, dla mnie to zalatuje obłudą.

 

hehe :) Lepsza bolesna prawda niż piękne Kłamstwo Ĺ�miech :)

 

 

 Owszem tylko ważne w jakiś sposób się ją przekazuje i kto to to rob. Nie wydaje mi się żeby takie uwagi kierowane jakby nie było do całkiem nieznajomej oosby były na miejsc.

Zgadzam się z Kornelią.

Randka co wy na to?

JA RÓWNIEŻ SIĘ Z  KORNELIĄ ZGADZAM.

SAMA BYŁAM "OFIARĄ" PAWŁA Z TORUNIA JAK NAPISAŁ:

SORY, ŻE BĘDĘ NIE MIŁY, ALE CZEMU PISZESZ CAPS LOCKIEM- CZY JAKOŚ TAK PODOBNIE TO BRZMIAŁO. NIE WZIŁAM SOBIE TEGO DO SERCA, ALE TROCHĘ MI GŁUPIO BYŁO.

NIE WYSTARCZY PRZED SAMĄ PRETENSJĄ DO KOGOŚ SŁOWO SORY.

JESTEŚ NIEMIŁY PAWLE Z TORUNIA.

ALE WIDZĘ, ŻE PAWEŁ Z TORUNIA MA TAKI SPOSÓB BYCIA, LEPIEJ BYĆ SZCZERYM, AZ DO BÓLU NIŻ ZACHOWAĆ SIĘ Z TAKTEM I WYWAŻAĆ SWOJE OPINIE-MAM TAKIE SPOSTRZEŻENIA PO POŚCIE DO KASI I KORNELII .

Randka co wy na to?

Darku, zupełnie się z Tobą zgadzam.

Jeśli ktoś wygląda jak wygląda, a komuś coś się nie podoba, niech nie patrzy - proste. Nikt nie jest idealny. Gdyby na świecie były same szczupłe doskonałości - byłoby nudno i nie byłoby żadnego punktu odniesienia.

Wydaje mi się lekko prostackie zwracanie uwagi kobiecie, że ma schudnąć. Jeśli Ci to przeszkadza, to się nią po prostu nie interesujesz jako materiałem na partnerkę - ale nikt nie daje Ci prawa mówienia w ten sposób - to grubiańskie.

Bolesna prawda? Jest różnica w dyskretnym zwróceniu uwagi na problem, a prostackim czepianiem się.

Może właśnie dlatego niektóre osoby mają problem ze znalezieniem partnera - po pierwsze zdjęcie ( nieważne, czy kobieta fajna, czy da się z nią porozmawiać - ważne by "wyglądała") - mnie to uwłacza.

Ale może jestem przewrażliwiona. Ja nawet na miejscu innej osoby, już bym się takim facetem nie zainteresowała - tak jak Darku napisałeś : któregoś dnia każdy może  stracić na urodzie, czy zmienić wygląd.

gdybym ja przejmowała się tym, co ludzie gadają - ani nie znalazłabym partnera, ani nie miałabym przyjaciół, ani szacunku do siebie i co najważniejsze - INNYCH.

Pozdrawiam :)

Re: Re: Re: Randka co wy na to?


Kornelia:

Wojto:
Dzisiaj mam 178/80.

Przed wyjazdem na ostani urlop rowerowy było 86 :-)

Wzrost się nie zmienił Ĺ�miech

 

 

 Wojtuś, idealne proporcje dla mężczyzny :)))

 

Ależ dziękuję za komplement UĹ�miech

Twoje wymiary Super też są całkiem, całkiem...

 

 

 

Randka co wy na to?

Wojtuś, moje wymiary są jedyne słuszne, chudsza wyglądam źle, grubsza być nie chcę. Ha ha ha.

Odeszliśmy od tematu postu.

To całkiem fajnie, że koleżanka takowy topic założyła - takiego jeszcze tu nie było.

Ja też nie miałabym nic przeciwko temu, aby związać się z osobą jednooczną, ani jakąkolwiek niepełnosprawną - mnie to zupełnie nie przeszkadza. Dla mnie najseksowniejszy i tak zawsze był intelekt, więc jedyne z cielesności co było dla mnie ważne to wzrost - wyższy :)

Wszystkim singlom życzę odnalezienia drugiej połóweczki.

Randka co wy na to?

Przykro mi, i chce przeprosić za moje prostackie uwagi wobec Kasi, Vivian i Magdy SZ.

Jak Kornelia życzę wam singlowcom, aby ułożyło się w życiu z wymarzonym partnerem. 

 

I zastosuje złotą zasadę "milczenie jest złote" 

Randka co wy na to?

Niestety nie kazdy moze byc piekny i zgrabny,napewno uroda dodaje pewnosci siebie,ale liczy sie to co mamy w srodku,jacy jestesmy.Niektorzy mezczyzni wola szczuplejsze kobiety a sa tez tacy ktorzy wola jak kobieta ma jednak tego cialka i jest za co złapac.Co z tego ze kobieta jest super sliczna jak jest "pusta" czy mezczyzna.Nadwaga nie zawsze wystepuje z niedbalosci o siebie,czasem sa to czynniki chorobowe-niestety.

 

Uroda jak pieniadz,czasem traci na wartosci :-P 

 

Ja rowniez zycze abyscie znalezli te swoje polowki,tylko zeby byly mądre 

Randka co wy na to?

Kornelio bardzo fajnie ujęłaś to co i ja podzielam tylko już nie chciałam pisać.

Zarówno odnośnie tego jak to niektórzy od razu proszą o zdjęcie-wtedy wiadomo co dla tej osoby jest najważniejsze,podzielam także pogląd że i ja nie chciałabym wiązać się z mężczyzna dla którego mój wygląd fizyczny jest najważniejszy-czy mogłabym się spodziewać że mnie opuści kiedy uroda przeminie na skutek wieku, choroby, wypadku?? I tak jak dla Ciebie dla mnie najbardziej pociągająca jest osobowość mężczyzny-jego inteligencja, ciepło, poczucie humoru, zaradność itp. Może być z pozoru zupełnie nieatrakcyjny, łysy z nadwagą ale jeżeli jest interesujący jako osoba to staje się dla mnie najprzystojniejszym mężczyzną na świecie :) I to też działa w drugą stronę-nawet najprzystojniejszy facet, jeśli ma sieczkę zamiast mózgu i kompletnie do mnie nie pasuje to nie będzie dla mnie atrakcyjny.

Szkoda tylko ze my kobiety chyba nie możemy liczyć na takie podejście ze strony mężczyzn, najważniejsze jest jak wyglądamy i dlatego nam, kobietom mając jakieś wady jest trudniej :(( Smutne jest również to że takei myślenie nie jest obce mężczyzno, którzy z powodu że sami mają jakieś kompleksy ze względu na swoją wadę a można by się po nich spodziewać większej wrażliwości na drugiego człowiekai większej tolerancyjności bo sami jej przecież oczekują od ludzi.

 

A Kasi chyba zrobiło się naprawdę przykro bo się nie odezwała już więcej.

Randka co wy na to?

ALE KASIA JEST SUPER DZIEWCZYNĄ

POMYSŁ NA RANDKĘ  JEST BARDZO DOBRY.

OSOBY NA FORUM POWINNY BYĆ BARDZIEJ WRAŻLIWE I NIE ZWRACAĆ UWAGI NA WYGLĄD- KAŻDY Z NAS MA DEFEKT FIZYCZNY.

KASIA NIE PRZEJMUJ SIĘ I ODEZWIJ, MOŻE WŚRÓD WIELU SINGLI NA FORUM ZNAJDZIE SIĘ TEN JEDYNY.UĹ�miech

POZDRAWIAM.

 

Randka co wy na to?

Randka co wy na to?

pawel 1998 czy jakos tak moze wstaw zdjecie i pokaz jak wygladasz zanim zaczniesz krytykowac Kaske sorki za wrzut ale nie moge zniesc jak skrytykowalws kake

Randka co wy na to?

Aśka nie denerwuj sie :-P

 

Troszke wyrozumialości byc moze Paweł nie chcial zrobic Kasi przykrosci,czasem tak jest ze cos "palniemy " a potem dopiero poomyślimy.

 

Kaśka nie przejmuj sie i sie do nas odezwij :-) 

Randka co wy na to?

Dla poprawienia humoru :) Kasi  i  Pawła ,  uśmiechnijcie się zawsze warto :)))pośmiać się z siebie;  to  moja wada wrodzona hi hi :

 

Koleś umówił się na randkę w ciemno. Ale trochę się wystraszył i pyta kumpla:
- A co jeśli będzie brzydka jak noc?
- Proste. Idź do jej domu  i jeśli rzeczywiście tak będzie zacznij kasłać "ekhm" i udawaj silny atak astmy.
Poszedł, zadzwonił. W drzwiach pojawiła się najpiękniejsza kobieta jaką widział. Już otwierał usta żeby coś powiedzieć, nagle:
- Ekhm, ekhm - dziewczyna zaczęła się dusić.

 Pozdrawiam Was ciepło:)

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 |