MENU

Forum - Randka co wy na to?

  | 1 | 2 | 3 |   następne »

Randka co wy na to?

Randka co wy na to?

chyba w serialach wenezuelskich :-P

Randka co wy na to?

Czy coś sugerujecie?

Randka co wy na to?

na południu świeci słońce , nie wiem jak u Ciebie? Proponuję całodzienny spacerek, wykorzystać chwile słońca.  Może dziś ją znajdziesz , tą jedną jedyną. 

Randka co wy na to?

Czy to było skierowane do mnie Joasiu?

Mój dwugodzinny spacer skończył się bólem głowy, z dwóch powodów. Dużego nasłonecznienia, i wszechobecnych zakochanych par. 

Randka co wy na to?

Paweł ale z Ciebie  maruda Perskie oko

Randka co wy na to?

Pawełku , jak nie dziś to jutro . W końcu jest wiosnaUśmiech.

Randka co wy na to?

Od dziś mam tydzień PokazujÄ� jÄ�zyk

Powinno mi się udać Perskie oko

Randka co wy na to?

Hej!.Paweł Madzia Sz.przysłała mi na e-mail ,że ma problemy z pisaniem postów.Wysłała do Ciebie wiadomość, ale nie jest pewna czy ją otrzymałeś więc pozwolę sobie skopiować i prośba w jej imieniu; czy możesz jej pomóc?A oto kopia tekstu ,który do mnie Madzia przysłała:

Jestem Magda Sz. z profilu dla jednoocznych.
Pozwoliłam sobie do Ciebie napisać , bo mam taki problem. Chciałam napisać na forum, ale się nie da. Chciałam odpowiedzieć Pawłowi, że się nie gniewam, ale nacisnęłam na odpowiedź w temacie monitor i wyskoczyło mi, że muszę się zalogować, bądź zarejestrować, bo użytkownicy nie zalogowani nie mogą pisać na forum. Jestem zalogowana i zarejestrowana, a nie mogę pisać. 
Chciałam Cię zapytać, czy Ty przypadkiem nie masz takich problemów ?              Paweł :)wierzę w Ciebie ,że jej wyjaśnisz co tam Madzia może zrobić ,by do nas pisała.Wielkie DZIĘKi za pomoc Uśmiechbo ja jej nie potrafię pomóc he he sama się uczę od Ciebie.Pozdrawiam ciepło.

 

Randka co wy na to?

Na górze po prawej jest opcja "zaloguj się". 

Proszę kliknąć, wpisać nazwę użytkownika i hasło.  I zalogować się ponownie. 

Jak nie zadziała, należy zgłosić się do Irka 

Randka co wy na to?

Muszę się odezwać do Irka, bo chyba znów nastukaliśmy tyle postów, że coś tam się sypie. Jak chcę zacytować czyjś tekst, to pokazuje mi się tylko kropka. Mam nadzieję, że Irek szybko sobie z tym poradzi.

Pisz, bo randki nie będzie PokazujÄ� jÄ�zyk

Po za tym można pisać posty. Tylko podczas edycji robi się pusto :/ 

Randka co wy na to?

No właśnie, podejrzewam, że to jakiś niewielki techniczny problem.

Już napisałam maila do Irka. Nie chcę mu przeszkadzać telefonami czy smsami, ale jak nie odezwie się dłuższy czas, to zadzwonię.

Randka co wy na to?

 nie w tydzien małe sprostowanko  tego mojego wymarzonego  znam już od jakiś  5 lat  najpierw zostaliśmy kumplami a teraz jesteśmy razem

Re:


:Kornelio pozwoliłam sobie założyć nowy adres e mail, żeby móc pisać na forum.

Wiem, że regulamin pozwala mieć tylko jeden, napisałam do Was w tej sprawie/ 3 razy/ , ale nie doczekałam się żadnej odpowiedzi. podobne problemy miałam na naszej klasie i onecie, gdzie mam konto, więc przypuszczam, ze to moja wina jest, ale jak ja to zrobiłam, ze pisać nie mogłam do dziś nie wiem.

Pozdrawiam i liczę na wyrozumiałośćUĹ�miech

 

 

Randka co wy na to?

To co już ktoś z kimś się umówił na randkę? :)

Re:

A czort ich wie ;)

Randka co wy na to?

Jednej rzeczy nie rozumię, po co zakładać taki temat skoro ma się u boku ukochaną osobę?

Randka co wy na to?

 jak założyłam  nowy  post  na forum to   nie  byłam  jeszcze z Marcinem

Randka co wy na to?

Kasiu to tylko Ci pogratulować i życzyć szczęścia.

Pozdrawiam

Re:


: Magda wylaczylas CAPS Locka  co sie stalo?  Wiecie co te tematy typu randka, lub"czy macie kogos?" maja wiecej wyswietlen niz  niektore watki zdrowotne  romantyczni wrazliwcy z nas nie? 

Chcialabym sie kiedys doczekac jakiejs pary zawiazanej na forum. Dzialajcie droga mlodziezy!

 

 

Randka co wy na to?

Wyłączyłam caps locka, bo powiększam sobie czcionkę myszką, dodatkowo ustawiłam sobie czcionkę i monitor na duże litery, teraz już się nie muszę wpatrywać w Wasze posty i sama się nie muszę Was męczyć moim caps lockiem, bo teraz wiem, ze to był dla niektórych horror.

Wiedzę o tym mam dzięki Pawłowi z Torunia, któremu jeszcze raz dziękuję.Czasami człowiek robi coś nie złośliwie, ale z ciemnoty-mój przypadek jest tego ewidentnym dowodem.

 Ronia czytałam wątek humorystyczny i też się uśmiałam. Pozdrawiam ciepło.

Randka co wy na to?

A ja lubiłam jak pisałaś CAPS LOCKIEM bo od razyu wiedziałam że to TY :)

Randka co wy na to?

Paweł z Torunia :p jak Zbyszko z Bogdańca

ja nie jestem z torunia. tylko ze wsi znaczy się osady. W toruniu tylko studuje. 

Randka co wy na to?

Ja piszę Paweł z Torunia, bo wtedy mam pewność, że piszę do Ciebie.

W ogóle mi nie przeszkadza, że jesteś  spoza Torunia, dla mnie jesteś geniuszek komputerowy i jak zdam ten egzamin pod koniec czerwca na tym komputerze to będzie też Twoja zasługa, bo teraz nie mam strachu, że czegoś nie przeczytam.

 

.

Randka co wy na to?

Nie jestem, geniuszem.

Proponowałbym powrócenie do głównego nurtu tematu czyli randki. Bo piszemy całkowicie nie na temat.

Pa  

Randka co wy na to?

Randki z założycielką tematu nie będzie, ale zgadzam się z Tobą, że trzeba pisać na określony temat .

Randka co wy na to?

Jest tylu innych użytkowników. Może ktoś inny złoży ofertę matrymonialną. 

Randka co wy na to?

e tam, od razu oferta matrymonialna albo randka, nie chcielibyście po prostu poznać osoby, na gruncie przyjacielskim,  która ma podobne problemy do was?

Randka co wy na to?

Ja jakoś nie jestem pzrekonana, choć wierzę, że zakochać można się w każdym miejscu i o każej porze. Miłośc to już zupełnie odmienny aspekt, to uczucie, które należy w sobie pielęgnować, dbać o nie. Miłość nie jest jakimś zaklęciem, które za pomocą dotknięcia zaczarowanej róźdzki zjawia się nie wiadomo skąd.Ja już dawno wyrosłam z takowych teorii. :)

Życzę wszystkim którzy są spragnieni uczuć, aby ktoś okazał się być ich oazą na ich duchowej pustyni. :)

Randka co wy na to?

Co się stało, nikt nie spamuje :/ tylko fachowe porady.

 Idzie w końcu ktoś na randkie? 

Randka co wy na to?

randki, randki to jest to, co tygryski lubią najbardziejPokazuję język

Randka co wy na to?

hehe, przypomniało mi się, co kiedyś mój kumpel nieświadomie palnał. osoby, które były "w temacie" pospadały z krzeseł ze śmiechu.

"A jak będzie brzydka to przymkniesz jedno oko i jedziesz."

Randka co wy na to?

jak tam po wakacjach/urlopach? jakieś randkowanie się odbyło? UĹ�miech co u Was słychać?

Re:

jak tam po wakacjach/urlopach? jakieś randkowanie się odbyło? UĹ�miech co u Was słychać?

 

To może koleżanka zacznie :D 

 

 

  | 1 | 2 | 3 |   następne »