MENU

Forum - GDZIE PRACUJECIE?

  | 1 | 2 |   następne »

GDZIE PRACUJECIE?

GDZIE PRACUJECIE?

Ja skończyłam staż i niestety zmiany jakie wprowadzają decydenci zagrażają zdrowym ,a co mówić dopiero o najbardziej bezbronnych dzieciach ludziach chorych więc znalazłam miejsce w marketingu sieciowym ,podstawa to skype i to właśnie mnie rajcuje ,bo sama znalazłam sponsora a umiejętności żadnych nie posiadam w poruszaniu się po e-biznesie ,a tu z pomocą mojej sponsorki nauczyłam się baaardzo wiele ,a efekty też niezłe:)Ano żyć trzeba,więc warto jak ktoś zainteresowany to podaję stronkęhttp://depth.com.pl/?ID=305  po przekroczeniu kwoty założę własną działalność

Pozdrawiam wszystkich cieplutko:)

P.S Ronia to wielkie zmiany w skarbówce drogą szeptaną też słyszałam ,że mają znieść odpisy zaprzedadzą nasz kraj:( 

 

 

GDZIE PRACUJECIE?

GDZIE PRACUJECIE?

wyciagam watek na gore  na powyzszej stronce kopalnia informacji  warto sie tam doprosic serwisu informacyjnego na skrzynke.

GDZIE PRACUJECIE?

W Polsce nigdzie niemoglem pracy dostać, jak nie badania to co innego.

Wyjechalem za granice naprawiam notebooki z kontraktem na stale

I nikt nie wie o tym ze jestem jednooczny ;]

GDZIE PRACUJECIE?

Pracuję na swoim dzięki dofinansowaniu z PFRON-u,mam swój warsztat samochodowy ,a z zawodu jestem lakiernikiem.Lakiernictwo jest moją pasją od 25-ciu lat.Przez 5lat byłem na bezrobotnym, jednak pokonałem swoją niemoc i beznadziejność i uwierzyłem w siebie.!!!

GDZIE PRACUJECIE?

Ja obecnie pracuje w pracowni projektowej, a przedtem pracowałem jako inż. budowy.

Pozdrawiam! i trzymam kciuki za tych którzy szukają pracy. 

GDZIE PRACUJECIE?

Już od 10 lat prowadzę swoją firmę i mało kto wie że jestem jednooczny ( na prawe nie widzę wogóle i mam zeza rozbieżnego). Do pierwszego kontaktu z klientem zatrudniam osobę , która jest bardzo miłą osobą i widzi normalnie. Ja jestem u siebie kierownikiem, księgowym, zaoatrzeniowcem, kierowcą, sprzątaczką i grafikiem komputerowym. Trzeba wiarę w swój potęcjał i nie słuchać tego co mówią inni.Super

GDZIE PRACUJECIE?

Witam! Od urodzenia nie widzę na prawe oko ze względu na bielmo. Ponadto nosze okulary bo mam krótkowzroczność i w związku z tym mam orzeczony umiarkowany stopień niepełnosprawności, ale to w żadnym przypadku nie ograniczyło moich możliwości. Skończyłam studia i znalazłam prace w wyuczonym zawodzie, a obecnie zajmuje się moimi dwoma półrocznymi córeczkami. Uważam, że dla chcącego nic trudnego. Pozdrawiam

GDZIE PRACUJECIE?

Narazie pracuje jako Barman/Barista w Kawiarni,
ale po ukończeniu studiów zamierzam zacząć prace w laboratorium biochemicznym lub w aptece  (już się dowiadywałem, nie ma zadnych preciw wskazań)

Re: GDZIE PRACUJECIE?


MAGDA SZ.:

 

Ostatnio była oferta na staż do Urzędu skarbowego- potrzebowali osoby niepełnosprawnej i z technikum ekonomicznym.Spełniam obydwa warunki i poszłam do tego urzędu bedąc pewną, że jestem odpowiednim kandydatem. A tu się okazało, że lekarz medycyny pracy mnie nie dopuści, bo mam grupę na oko- tak powiedziała urzędniczka i w ogóle żebym nie przyjeżdżała jak w ofertach pracy jest napisane obsługa komputera .Moim zdaniem jest to jawna dyskryminacja osób które mają problemy ze wzrokiem.

Macie jakieś problemy jeżeli chodzi o  przejście badań w gabinecie okulistycznym?

Liczę na odzew w tej sprawie i z góry dziękuję Magda

No coś mi się wydaje, że rozpędziła się trochę Pani z która rozmawiałaś. 

Jak widzisz większość z nas pracuje przy komputerach i nie mamy z tym specjalnego problemu. 

Ja pracuję jako pracownik monitoringu w agencji ochrony. Przed komputerem siedzę przez 12 godzin.  

Gdyby było tak jak Ci powiedziano, większość z nas byłaby teraz na bezrobociu. Więc nie przejmuj się specjalnie takimi "gadkami" 

 

 

Re:


:

 

Czy osoba z widzeniem jednoocznym może zostać technikiem farmacji? Czy lekarz medycyny wystawia zaświadczenie o możliwości nauki w/w zawodzie?

GDZIE PRACUJECIE?

Przeczytałam w jednym z komentarzy,  że osoba jednooczna może otrzymać stypedium na studiach, czy ktoś wie coś na ten temat??

NIe widzę na lewe oko a prawe mam całkowicie zdrowe. Jestem na drugim roku studiów dziennych:) 

GDZIE PRACUJECIE?

Tak, To jest tzn stypendium specialne, wysokośc kwoty jest przyznawana na podstawie stopnia niepełnosprawności jaki posiadasz, na poczatku roku, musisz oddać pismo do działu stypendiów, ściagasz druk ze strony szkoły i wypełniasz, i tak co roku. Pozdrawiam

GDZIE PRACUJECIE?

Witam. Jestem nowy na tym forum.Zaciekawił mnie ten wątek więc napisze coś o sobie.Mam 39 lat mam zeza zbieżnego i co się z tym wiąże bardzo słabo widzę na prawe oko. Pracuje w Malborku w firmie ogólnobudowlanej. Problem mój polega na tym ,że żaden lekarz nie wystawi mi pozytywnej opinii na badaniu wysokościowym. Nie przejmuje się tym bardzo bo do tej pory mojemu żadnemu pracodawcy to nie przeszkadzało,a pracuje na budowach od pierwszej klasy szkoły zawodowej.  Nie mam żadnego problemu z wysokościami jak również nie mam problemu z oszacowaniem czy jakiś przedmiot stoi bardziej lub mniej  poziomo czy pionowo. Zauważyłem , że moi koledzy w przeciwieństwie do mnie  aby zobaczyć czy ściana ,która murujemy jest prosto zamykają jedno oko. Wprawdzie nie twierdze ,że to niedowidzenie mi nie przeszkadza jednak daje sobie radę. Podzielcie się swoimi opiniami na ten temat.  

 

GDZIE PRACUJECIE?

Witam, do swojej pracy kompletnie nie potrzebuje obu oczu gdyz jestem kucharzem, nie z wyboru, ale pierwsza prace sie lapie jaka jest, co do tego, ze jednoocznosc moze byc w niektorych sytuacjach zaleta wypowiedziec sie nie moge, gdyz urodzilem sie nie widzac juz na lewe oko, tak wiec nawet nie mam bladego pojecia jak jest "widziec normalnie" ze tak powiem, z tego samego powodu nie mam tez trudnosci z oszacowaniem odleglosci, odchylenia czy czegokolwiek innego:)

GDZIE PRACUJECIE?

Chwilowo mam przestój, bo w ciąży oko musiało odpoczywać, a teraz chroniczny brak czasu oderwał mnie od ulubionych robót. Jednakże niebawem wrócę do mego powołania. Do doktoratu rozgrzebanego katastrofalnie. Do wydania odłożonych na później dzieł własnych. I do pracy mojej umiłowanej - redaktorskiej i korektorskiej. śmiech

Witam!

 

Z wykształcenia jestem pedagogiem [resocjalizacyjnym], czyli ogólnie rzecz ujmując - wychowawcą.

Aktualnie pracuję jako wychowawca w jednym ze schronisk dla bezdomnych mężczyzn, przez co w jakimś tam stopniu uprawiam swój zawód. Dodatkowym dla mnie walorem w tej pracy jest możliwość obserwowania ludzi wykluczonych społecznie, którzy nauczyli się żyć obok.

Na marginesie ostatnio udało mi się w końcu zmęczyć i skończyć podyplomówkę z zakresu pedagogiki leczniczej, którą sfinalizowałem pracą dyplomową o dzieciach niepełnosprawnych oraz przewlekle chorujących na tle rodziny. Szczęśliwie udało mi się powstrzymać od osobistych wtrętów okulistycznych, choć takowa pokusa oczywiście istniała ;-)

 

Pozdrawiam

GDZIE PRACUJECIE?

ja pracuje w osrodku pomocy społecznej...

Re:


:

 

 szczęściara z ciebie

 

- takie czasy i prawo że człowiek żyje z dnia na dzień i nie wie co będzie jutro mając wyższe wykształcenie (dziś o pracę do zamiatania jest trudno a co mowa o prace biurową to już znajomości do potęgi być muszą)

GDZIE PRACUJECIE?

no w sumie moze i szczesciara... bo nikogo nie znalam, udało mi się...

GDZIE PRACUJECIE?

Hejka,

nowa na forum, cieszę się, że takie istnieje :)

od zawsze tzn. od ukończenia studiów pracuję w ubezpieczeniach, tzw. pracownik biurowy. Na początku "kariery" zawodowej przeżyłam traumę, kiedy okulista nie chciał podpisać zgody na pracę przy kompie.....

nie przyznaję się przesadnie do jednooczności, co najwyżej przy browarze, kiedy poruszny jest wątek "co ty wiesz o życiu, ja to mam pod górkę" ;)

nie mam żadnej grupy inwalidzkiej, nawet nie wiedziałam, że mogę się starać ... 

a do ludzi ustawiam się zawsze lekko lewą stroną twarzy, żeby nie zauważyli mojego prawego, zezującego oka ;)

i tak jakoś leci ;)

Pozdrawiam Wszystkich :)

  | 1 | 2 |   następne »