MENU

Forum - spotkanie grupy toruńskiej i okolic

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Cześć,

ostatnio na forum nie pojawiały się żadne informacje dotyczące naszego potencjalnego spotkania w Toruniu. Przypominam, że wstępnie ma ono się odbyć w nadchodzący weekend 15,16 maja br. Czy sprawa jest aktualna? Mam nadzieję, że tak....

Do tej pory swoją gotowość uczestnictwa zgłosiła Kornelia, Paweł no i ja. Marta niestety nie może przybyć (ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś się spotkamy). Czy ktoś kontaktował się z Irkiem?

Pozdrawiam :)

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Napisze do Niego na naszej klasie zeby sie odezwal do Was

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Dzięki

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Ja pisałam ogólnie o weekendzie, w ten 15-16 nie będę mogła, niestety. Generalnie wcześniej niż w wakacje na pewno odpadam. Przykro mi, ale mam teraz dużo ważniejsze sprawy na głowie. Pozdrawiam wszystkich!

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Czyli zostaliśmy we dwoje

Darku, jesteś jeszcze studentem UMK? 

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Nie, jestem absolwentem UMK - ale same czasy studiów wspominam znakomicie, zwłaszcza juwenalia. Obecnie jestem studentem studiów doktoranckich, ale na innej uczelni i w innym mieście niestety.

Paweł co z naszym spotkaniem, spotkamy się we dwoje, czy poczekamy jeszcze treochę i spotkamy się z innymi w kolejnym, wakacyjnym terminie?

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Myślę że jednak powinniśmy zaczekać na Kornelie, może ktoś będzie jeszcze chętny. Może ktoś przestanie się bać wyjść z ukrycia 

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Spokojnie, przecież jeszcze świat się nie kończy :) Jestem pewna, że uda Wam się spotkać i będziecie się fajnie bawić.

Ja jestem tak zapracowana, że nie wiem w co ręce włożyć. Wkurza mnie to, ale przynajmniej nie mam czasu na myślenie o głupotach:)

Buziaki dla Was wszystkich - mam nadzieję, że niedługo nie tylko wirtualne!

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Ja też myślę, że powinniśmy zaczekać na ppozostałych - dlatego w wakacje powrócimy do tego wątku....

 

Pozdrawiam wszystkich :)

 

 

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Świetny pomysł,pozdrawiam wszystkich.

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Jakby co, to ja w wakacyjny weekend - bardzo chętnie.

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Może ktoś młodszy albo przynajmniej wiekowo zbliżony się zgłosi. Nie chce być najmłodszym rodzynkiem na tej imprezie

Re: spotkanie grupy toruńskiej i okolic


PawelL1988:
Może ktoś młodszy albo przynajmniej wiekowo zbliżony się zgłosi. Nie chce być najmłodszym rodzynkiem na tej imprezie

 

 Aleś nam teraz pojechał... jesteś tylko 8 lat młodszy ode mnie, nie przesadzaj, w końcu to nie metryka jest najważniejsza.

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

ja to chyba przestane się odzywać

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Pawle, przeciez my jesteśmy zbliżeni do Ciebie wiekiem!!! Nie mamy po 80 lat....  Ja jestem tylko sześć lat starszy od Ciebie. To prawda, że metryka nie jest najważniejsza.

By the way, znam przepięką kobietę (to moja koleżanka), niezwykle zgrabną, po prostu super - która ma 37 lat, ale NAPRAWDĘ wygląda tylko na dwadzieścia. Co więcej, to nie tylko ja mam o Niej takie zdanie.

Re: spotkanie grupy toruńskiej i okolic


PawelL1988:
ja to chyba przestane się odzywać

 

 Nie popadaj w skrajności :)

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

witam wszystkich , fajny pomysł z tym spotkaniem ja również się pisze

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Witam wszystkich.

Właśnei dowiedziałem sieo istnieniu tej strony i miłoby było porozmawiaćz kimś kto, tak jak ja, patrzy na świat tylko jednym okiem. obecnie studiuję w Toruniu i jestem otwarty na spotkanie. KAŻDY termin mi odpowiada.

Pozdrawiam. Artur. 

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Witamy kolejnego Toruńczyka.....

Re: spotkanie grupy toruńskiej i okolic


PawelL1988:
Może ktoś młodszy albo przynajmniej wiekowo zbliżony się zgłosi. Nie chce być najmłodszym rodzynkiem na tej imprezie
 
I jak łapie się:P
A tak na moważnei to czy to nie ty piszesz sporo na forum UMK? odezwij sie koniecznie. namiary w profilu. 

 

 

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Pisałem dużo, do czasu.

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Artur, co studiujesz na UMK?

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

http://www.mish.umk.pl/

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

ambitnie....

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Paweł, jakby co to już jestem w Toruniu...

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Ale ja wyjeżdżam.

Później będę od 6-20czerwca na okres egzaminów. 

I zależy gdzie dostane praktyki. Jeśli w Toruniu/okolice to jeszcze lipiec cały 

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

ok, no to spotkamy się wszyscy (cała toruńska grupa i okolice) któregoś pięknego dnia wakacji - połamania piora w czasie sesji życzę

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Hej. Decydujcie się.

Ja mam czas od jutra do 19/20 czerwca. 

Nie będę do was zaglądał bo mój komputer się zepsuł, nie będę go naprawiał. 

jak coś to dajcie znać na nr 503590864 

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

Ellooo

Mam cały lipiec praktyki w toruniu wiec może ktoś ma ochotę na spotkanie. każdego dnia po 18 lub weekendy 

 

Re: spotkanie grupy toruńskiej i okolic


PawelL1988:

Ellooo

Mam cały lipiec praktyki w toruniu wiec może ktoś ma ochotę na spotkanie. każdego dnia po 18 lub weekendy 

 

Cześć,

ja mogę spotkać się z Wami do 10 lipca - potem wyjeżdzam na wakacje i nie będzie mnie aż do września :)

 

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

To może niedziela najbliższa?

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

A kto oprócz nas przybędzie na to spotkanie w niedzielę?

Ja mogę sie pojawić...

spotkanie grupy toruńskiej i okolic

I co z ta jutrzejszą niedzielą? Będzie to spotkanie, czy nie?