MENU

Forum - Olsztyn

Olsztyn

Olsztyn

Witam!

Już kilka osób pisało o spotkaniu ale coś wymarło więc odnawiam propozycję w nowym poście.

Jestem z Olsztyna i chętnych do spotkania na piwku/soczku/herbatce zapraszam.

Bywam również raz na jakiś czas w Warszawie.

Teraz zrobiło się cieplej i w końcu zielono, więc pewnie znajdzie się więcej chęci na zlocik.

 

Pozdrawiam ciepło

Olsztyn

Wpadnij do Torunia :p

chyba że nie chcesz przegapić juwenaliów 

Olsztyn

  szkoda ja dopiero teraz weszłam na forum.... jeśli to spodkanie jest aktualne to ja bardzo chętnie ..... przyjade jestem z okolić Olsztyna  ale jak coś to chodzi ci o Olsztyn ten  w woj.warmińsko mazurskim tak?

Olsztyn

 nie wideze chętnych jakoś .... hehe ludzie co jest  

Olsztyn

na odpowiedź trzeba trochę poczekać PokazujÄ� jÄ�zyk

nie każdy przegląda nonstop forum 

Olsztyn

 wiem wiem wiem , że trzeba poczekać heheSuper

Olsztyn

No to jest nas już 3. Ja do Olsztyna mam niedaleko, może jeszcze ktoś by się odezwał z okolic. Ale okres letnio-wakacyjny w moim przypadku odpada.

Olsztyn

 niezłe trio hehe   można byłoby się spodkać  fajnie bybyło co dziewczyny?Super

Olsztyn

Generalnie jestem za, oczywiście jeżeli jest to jeszcze aktualne.

Jakieś propozycje co do miejsca ?

Olsztyn

Witajcie ,długo mnie tu nie bylo ale to dlatego ,że byly małe problemy.Teraz już jest ok.Co do spotkania w Olsztynie to aktualne bo ja chetnie jestem z Dobrego Miasta

Olsztyn

No więc jeżeli aktualne to fajnie, teraz tylko gdzie i kiedy ?

jeżeli chodzi o termin to może w niedzielę czyli 20.06.2010 jeżeli chodzi o godzinę to może około 18:00 .

Jeżeli chodzi o miejsce, to pogoda nie jest zła więc może jakiś plener.

Ma ktoś jakiś pomysł ? 

 

 

 

Olsztyn

Ja tak jak wcześniej pisałam, dopiero po wakacjach. więc na ten termin się nie pisze.

Re: Olsztyn


ania28:
Witajcie ,długo mnie tu nie bylo ale to dlatego ,że byly małe problemy.Teraz już jest ok.Co do spotkania w Olsztynie to aktualne bo ja chetnie jestem z Dobrego Miasta

 

 hej Aniu ja  pracuje w dobrym mieście w bibliotece jak coś to  może się spodkamy i obie pojedziemy do Olsztyna  ? co ty na to? jak coś to podaj swój numer to skontaktujemy się jakoś...

Olsztyn

 hej witajcie jeśli o mnie chodzi to mogę w następnym tygodniu........ teraz biestety nie  ale jak coś się zmieni to dam znać  co do miejsca  to nie wiem j za dobrze olsztyna nieznam.....

Olsztyn

no, jak nie w tym to w następnym tygodniu, ja tylko podałem propozycję terminu, wszystko jest do dogadania :)