MENU

Forum - Poszukuję fajnych ludzi z Warmii i Mazur;)

Poszukuję fajnych ludzi z Warmii i Mazur;)

Poszukuję fajnych ludzi z Warmii i Mazur;)

Witajcie ciepło,

Chciałabym poznać przyjaciół z rejonu Warmii i Mazur, by nawet móc się spotkać w każdej chwili.

Pozdrawiam Was cieplutko;)

Poszukuję fajnych ludzi z Warmii i Mazur;)

Witam napisz coś więcej o sobie

Poszukuję fajnych ludzi z Warmii i Mazur;)

Dobrze, postaram się coś naskrobać o sobie, aczkolwiek ciężko siebie opisywać;)

Zatem od urodzenia nie widzę na jedno oko. Przy drugim oczku jest krótkowzroczność - 3,75 D. Dodatkowo miałam/ może trochę mam po korekcji, zeza zbieżnego. Nie widzę na oczko, ponieważ okazało się, iż mam aniridię wraz z hipoplazją nerwu wzrokowego, a do tego małoocze. Zrobiłam badania genetyczne i stwierdzono uszkodzony gen PAX 6. Rodzice są całkowicie zdrowi, lecz mój brat ma zupełnie to samo co ja, a jest młodszy o 5 lat. 

Wyczytałam coś na temat Aniridii, ale stworzono tylko jedną stronę internetową, więc za dużo tego nie ma. Okazuje się, że to jest rzadka choroba. Boję się troszkę o dzieci czy, aby nie będą miały tego samego. Ale powiem Wam, że mimo wszystko, kochałabym chyba je jeszcze bardziej;)

Ciężko było mi żyć z tą wadą, ponieważ ludzie nie byli wcześniej zbyt przychylni, jednakże z biegiem lat zmienia się tok myślenia.

Założę od czasu do czasu soczewki kolorowe powiększające oczy. Fajna sprawa, ale lepsza dla tych, którzy nie mają efektu suchego oka. A tak generalnie muszę nosić okulary ze względu na krótkowzroczność. 

Ale wiecie co, najśmieszniejsze jest w tym, to że mimo słabego wzroku uwielbiam komputery i jeździć autem...

Nie wiem co dalej pisać o sobie;) Najlepsze będą pomocne pytania;) 

 Może Wy coś napiszecie o sobie?:)

Pozdrawiam cieplutko;)