MENU

Forum - Gdzie polecicie operacje rekonstrukcji oczodołu

Gdzie polecicie operacje rekonstrukcji oczodołu

Gdzie polecicie operacje rekonstrukcji oczodołu

Dzień Dobry w niedalekiej przyszłości zamierzam poprawic swój wyglad wizualny....moja sytuacja wymaga kilku etapów operacji z tego co wiem po emailowym kontakcie z dr.Jaworskim. Wiem ze zajmuje sie Polanica Zdroj takimi zabiegami ale czas oczekiwania trwa tam od kilku lat nawet do kilkunastu. Dlatego myslałam o Katowicach i Poradni Optomed. Czy ktos moze mi pomóc i wyrazic opinie na temat tej poradni???

Gdzie polecicie operacje rekonstrukcji oczodołu

Wejdz na watek komplikacje i problemy tam duzo jest pisane o dr Jaworskim,dowiedz sie w Lublinie u dr Haszcza dobry plastyk

Gdzie polecicie operacje rekonstrukcji oczodołu

Do Malwinus91,  Hej ja ze swoim problemem byłam w Polanicy Zdrój bardzo mili tam są lekarze,  czy długie są kolejki to nie wiem, w moim przypadku jakby stan się pogarszal czyli zapadnie gałki ocznej,  kazali mi przyjeżdżać, może warto tam pojechać 

Gdzie polecicie operacje rekonstrukcji oczodołu

W jakim sensie zapadanie galki ocznej?

Gdzie polecicie operacje rekonstrukcji oczodołu

Moje jedno oko jest zapadniete czyli głębiej jest osadzone w oczodole,  do tego jest jeszcze podwójne widzenie patrząc na boki wiec jestem ciekawym przypadkiem dla lekarzy ale dla mnie nie za bardzo 

Gdzie polecicie operacje rekonstrukcji oczodołu

Możliwe ze moje oko przez mięśnie nie jest odpowiednio trzymane,  oko tez ma więcej miejsca ponieważ jest asymetria gruczołu lzowego a dokładniej zanik prawdopodobnie po urazie w dzieciństwie 

Gdzie polecicie operacje rekonstrukcji oczodołu

A Ty dlaczego chcesz sobie robić rekonstrkcjie? 

Gdzie polecicie operacje rekonstrukcji oczodołu

To rozumiem ze masz swoje oko czy w.tym przypadku da sie zrobic rekonstrukcje?dowiaadywalas sie gdzies

Re: Gdzie polecicie operacje rekonstrukcji oczodołu


martka26:
To rozumiem ze masz swoje oko czy w.tym przypadku da sie zrobic rekonstrukcje?dowiaadywalas sie gdzies

 

 tak mam swoje oko widzę nim gorzej niż drugim ale widzę,  byłam z tym w Polanicy jest możliwość podsadzenia kości i wypchanie oka wiarze się z tym ryzyko uszkodzenia nerwu i podwójne widzenie które bez operacji juz posiadam,  

 

 

 

Gdzie polecicie operacje rekonstrukcji oczodołu

Zb912 prosiłabym o kontakt na meila malwinka91@onet.pl