MENU

Forum - Thortsen Meyer-Wasze opinie

« poprzednie   | 1 | 2 | 3 |  

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Pozwolilam sobie na dodanie nowego watku wyrazajcie swoje opinie

Jestem po wizycie u P.Meyera i moge z czystym sumieniem moge Wam polecic.Cos czuje ze Krakow ma powazna konkurencje.

  Bardzo mila atmosfera byla,bez pospiechu.Tam jest ten P.Meyer i Jego tlumacz.Wizyta wygladala tak ze P.Meyer ogladal moja proteze,wysluchal co mi sie w niej nie podoba ,co bym chciala zeby zrobil.No i wzial sie do pracy,ja siedzialam obok i moglam sie przygladac.Ja jestem straszna maruda i za bardzo wymagajaca heh ot taka moja wada,no ale zostalam potraktowana bardzo profesionalnie,mialam poswiecone tyle czasu ile potrzebowalam hahaha.Co do epi to teraz nie czuje takiego dyskomfortu z jej noszeniem,jest bardziej dopasowana co za tym idzie jest lepsza ruchomosc bo nie ma tego oporu.MOj Maz jest zdania ze jeszcze nikt tak ladnie mi nie dopasowal epi.Nie wiem co mam jeszcze napisac jakbyscie mieli jakies pytanka to pytajcie.

Aaa jedno co mnie zdziwilo i zbulwersowalo to to ze w rejestracji kobieta podala mi dokumenty do podpisania jedno bylo takiej tresci "potwierdzam odbior epi ....."i sie jej spytalam,ze jak to mam podpisywac zanim odbiore?Powiedziala ze to tylko dokument i musze podpisac.Nie wiem co by bylo jakby mi sie epi nie spodobala,podpisalam to musialabym ja pewnie wziac.A drugi byl ze wyrazam zgode na obfotografowanie dla celow dr Jaworskiego na ten temat nawet z Nia nie dyskutowalam,powiedzialam ze tego to napewno nie podpisze.Za epi placilam 900 zl plus 80 zl wizyta.P.Meyer ma sie ponoc starac zeby podpisac umowe z NFZ bo narazie niestety trzeba z wlasnej kieszeni wykladac.

Pozdrawiam

Thortsen Meyer-Wasze opinie

a gdzie ten Meyer przyjmuje?:)

Thortsen Meyer-Wasze opinie

U dr.Jaworskiego

Thortsen Meyer-Wasze opinie

czyli Katowice,czy gdzie?

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Ja również jestem zadowolony z epiportezy wykonanej przez Pana Meyera.

Re: Thortsen Meyer-Wasze opinie


A ja przetestuje pana Meyera za pół roku. Dodałem ich w końcu do listy pracowni. Czy tam też są takie kosmiczne terminy jak w Krakowie?

 

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Witam jestem tu nowa i potwierdzam że Pan Meyer jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie.W sobote miałam robioną nową epi gdyz stara była mała i jestem zadowolona.Szczerze polecam pracownie w Katowicach.

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Też jestem tu nowa i bardzo się cieszę, że znalazłam tu info o p. Meyerze. Jestem z nim umówiona na czerwiec i nie ukrywam, że zaczynam wpadać w przedzabiegową histerię... Ale witać idę się do powitań :)

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Byłam niedawno u pana Meyera i całkowicie sie zgadzam z pozytywną opinią o nim .Jestem zadowolona z koloru jaki mi dobrał ,bardzo sie zdziwiłam ,że zrobił to tak szybko ,chwilę mi sie przyglądał i zaraz wyciągnął taka która mi odpowiadała .Nigdy wcześniej nie miałam szklanej protezki i żałuję że wcześniej sie na taką nie zdecydowałam ,Teraz dopiero czuję sie komfortowo i widze ten połysk bez porównania do akrylowej .  Martka to dzięki twojej opini sie zdecydowałam ,bardzo ci dziękuję !!

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Zosiu ciesze sie bardzo ,ze jestes zadowolona ;-)

Thortsen Meyer-Wasze opinie

A czy orientujecie się czy przy pierwszej epi, po implantacji, tez najpierw dostaje się epi modelującą żeby za jakiś czas wymienić na stałą? Czy epi są wykonywane indywidualnie dla pacjenta?

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Hej

On odrazu daje stala

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Dzięki Martka. Ale jak to tak? Przecież podobno położenie implantu się zmienia i za jakiś czas epi może nie pasować. A Ty jesteś zadowolona ze swojej?

Thortsen Meyer-Wasze opinie

No wiec ja tez jestem zdziwiona, poniewaz od dobrania mojej protezy minelo niewiele ponad 3 tygodnie, a oczodol znow zmienil rozmiar.Zaznaczam, ze operacje mialam 11 maja.

Prawy bok ( do ucha) sie rozciagnal i dlatego proteza mi zezowala do ucha. Nie wierze, ze mozna zrobic od razu stala proteze dla pacjenta z implantacja wtorna, moze pierwotna, jeszcze tak.Szczegolnie, ze jest to proteza szklana, ktorej nie mozna potem modyfikowac.

O mojej epi napisze w moim watku.

 

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Ja się pocieszam tym że protetyk chyba wie co robi skoro pracuje od 15 lat w tym zawodzie a myślę, że w Niemczech częściej niż w Polsce wykonuje się implantacje. Sama nie wiem... Do karkowa nie chcę jechać... Może ktoś się jeszcze wypowie czy po czasie jest zadowolony ze swojej epi wykonanej u tego protetyka?

Kurcze, najgorsze jest to, że Pan Meyer przyjeżdża tylko raz na jakiś czas do Polski i jakby co chyba nie możliwości poprawy w krótkim czasie. A NFZ refunduje raz na 5 lat..

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Hej

Ja u Meyera dostalam jedna stala,nie wiem moze dlatego ze mialam szklana poprzednia a czy jestem zadowolona nie bo wlasnie ona po jakims czasie sie osadzila i zbyt gleboko mi wpada jakby za mala sie zrobila

W Krakowie maja gotowe rozne ksztalty epi i z tego dobieraja najlepszy ksztalt do oczodolu ,nieprzyjemne to jest bo wpycha rozne ,nie zwazajac na to ze to Cie np boli ,a potem  (ja czekalam pol roku) daja stala ,ale wykonuja ja pod ksztalt nie tak oczodolu jak wlasnie tej modelujacej epi.Meyer z tego co widzialam ma tylko "kulki"z ktorych obrabia epi

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Ps epi szklanej nie ma mozliwosci poprawic

Mi mowil ze max do 4 godzin od noszenia mozna ja obrobic 

Thortsen Meyer-Wasze opinie

My również jesteśmy po wizycie 3 dni temu, wrażenie bardzo pozytywne tym bardziej, że z dzieckiem i pierwszy raz świetnie się porozumiewali, mój Bartuś ma założoną pierwszą epi 5 tygodni po zabiegu mam nadzieję, że z czasem nie będzie za luźna. Ciężko mi się wypowiadać nad samą epi bo to pierwsza jaką widzimy natomiast atmosfera ciepła, dużo cierpliwości i spokoju. 

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Jak pisałem w innym wątku jestem po drugiej wizycie w Katowicach,  finalnie jestem zadowolony, jest to moja najlepsza epiproteza a miałem ich już kilka.

Pierwsza epi zrobiona w Katowicach była w pierwszym odczuciu super,  ale potem okazało się że jest jednak trochę zbyt mała i kiedy się śmieje, oko leci do góry i wyglądam cokolwiek dziwnie :) Teraz mam większą, ale nadal nie za dużą i jest ok. Poniżej fotki.

 

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Irek wygląda to super. Gdyby nie źrenica to nie wiedziałabym, które oko jest nieprawdziwe.

A czy orientujecie się może kiedy Pan Meyer ponownie przyjeżdża do Katowic?

Re: Thortsen Meyer-Wasze opinie


vivian darkbloom:

Irek wygląda to super. Gdyby nie źrenica to nie wiedziałabym, które oko jest nieprawdziwe.

 

Dzięki :)

A czy orientujecie się może kiedy Pan Meyer ponownie przyjeżdża do Katowic?


Nie wiem dokładnie, ale jest w Katowicach cztery - pięć razy w roku - więc pewnie jakoś w okolicach lutego - ale to tylko szacunek - trzeba zadzwonić i się umówić - często kolejny termin jest zajęty, ale jak ktoś rezygnuje, to wówczas dzwonią i można się załapać.

Thortsen Meyer-Wasze opinie

wow! ja w zasadzie w ogole nie widzę  różnicy!

Thortsen Meyer-Wasze opinie

dopiero po 10 minutowym wpatrzeniu się, zobaczylem minimalną różnice hehe, wygląda Super! epi szklana oczywiście? :)

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Właśnie wróciłam do domu z moją nową epi wykonaną przez pana Meyera. Potwierdzam wcześniejsze wpisy-wszystko w przemiłej atmosferze, bez pośpiechu. Co do samej epi-wygląda super, o niebo lepiej niż ta wykonana w Krakowie. Wydawało mi się że krakowska jest dobrana całkiem nieźle pod względem koloru ale w porównaniu do mojej nowej się nie umywa. Moja mama mówi że teraz absolutnie nie widać różnicy między oczami. Wreszcie też tęczówka na swoim miejscu, na czym najbardziej mi zależało.

Co do komfortu noszenia to daję sobie kilka dni żeby ocenić bo wiem, że musi się ułożyć. Aktualnie mam poczucie że odrobinę gorzej mi się mruga, ale wiem że z poprzednimi epi na początku też miałam podobnie, z czasem wszystko się ułożyło.

Generalnie polecam :) Wstawię może jakieś zdjęcia dla porównania.

 

Niestety-koszt wysoki, bo 1400zł (chyba że ktoś korzysta z refundacji). Jakby ktoś był zainteresowany to w Niemczech u p. Meyera wykonanie epi kosztuje 400 euro.

Najbliższy przylot do Polski pan Meyer planuje na 29.06-01.07.

 

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Witam. Macie jakieś namiary na nocleg w Katowicach? Mam wizytę 29 czerwca i kawał drogi do Katowic.

Thortsen Meyer-Wasze opinie

moż spróbuj tutaj http://www.ssm.sltzn.katowice.pl/ (z tym ze musisz wziać po uwagę, że doba hotelowa w schronisku trwa od 18-10, poza tymi godzinami schronisko jest zamknięte) Generalnie to mieści się w zasadzie w centrum miasta więc ma dobrą lokalizację :)

Możesz jeszcze spróbować w akademikach np Uniwerystetu Śląskiego-wiem, że jakiś czas temu nie było problemów z noclegiem musiałabyś poszukać odpowiedniego telefonu na stronie www.us.edu.pl Z tym że noclegi są trochę od centrum oddalone.

Sa tez oczywiście hotele ale nie wiem, czy cię interesują cenowo...

 

służę jakby co wsazówkami :)

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Będę sama i przyjadę dopiero ok. 24 więc odpada schronisko :(

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Ile czasu średnio trwa wizyta u Meyera?

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Ok godziny do półtorej chyba

Thortsen Meyer-Wasze opinie

w temacie noclegu

DS "BABILON" Politechniki Śląskiej

40-019 Katowice
ul. Zygmunta Krasińskiego 25 A
tel/fax Biuro: (032) 603-43-80
tel. Recepcja: (032) 603-43-81

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Ja też jestem po wizycie. Nie miałam tyle szczęscia co Wy, bo w ogóle mi się nie podoba. Już lepiej dobrał mi  w Warszawie. Poza tym źrenica jest za wielka i do tego za mocno idzie w stronę nosa. Ryczeć mi się chce, że taką morderczą drogę zjechałam a efekty żadne. Nawet w domu nie podoba się nikomu.  

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Czemu nei zgłaszałaś skarg od razu?

Thortsen Meyer-Wasze opinie

ja bym predzej nie wyszla az by mi sie podobalo na Twoim miejscu tym bardziej ze tyle km przejechalas,ja siedzialam tak dlugo az mi zrobil tak ja chcialam uwierz ze kupe godzin tam spedzilam przeze mnie pacjentow sie narobilo bo zrobilam spore opoznienie ale co mnie to wtedy nie interesowalo,teraz wrocilam do epi z Krakowa bo ta z Katowic za mala jakos sie zrobila.Moze zadzwon i zloz reklamacje niech zrobi nowa

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Czy Meyer przyjmuje tylko w Krakowie i Katowicach? Bo coś mi się Warszawa obiła. Jak dzwoniłam niedawno do Katowic to mówili mi że dr będzie dopiero pod koniec roku. Nie wiem kiedy w Krakowie, a muszę protezę szklaną wymienić na jesień.

Thortsen Meyer-Wasze opinie

z moich wiadomosci to przyjmuje tylko w katowicach. w krakowie robia szklane ale wykonuje je ktoś inny

Thortsen Meyer-Wasze opinie

tylko w Katowicach ewentualnie w Niemczech moze,a w Krakowie robi dr Szpytma tzn do Niego Niemcy tez przyjezdzaja i robia tez dobrze

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Dzięki. No w Krakowie to też Niemiec bo jak dzwoniłam to właśnie mi mówili, że jakiś Niemiec przyjeżdża na jakiś czas, więc myślałam, że to dr Meyer. Aha, ale nie spytałam o refundację i koszt wizyty w Krakowie. Na ich stronie int. nie widzę informacji.

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Jeśli od grudnia nic się nie zmieniło to koszt epi w Krakowie wynosi 950 czy 1100zl (nie pamiętam dokładnie), mają podpisaną umowę z NFZ na refundację któa wynosi 700zł, resztę trzeba dopłacić. jeśłi miało się u nich wcześniej modulącą to zwracają cenę za zastaw. Moje zdanie jest takie, że w epi z Katowic w porównaniu do tych z Krakowa są po wykonane lepiej tzn są łądniejsze, wyglądem bardziej przypominają prawdziwe oko. Nawet mój okulista zauważył róźnicę. Tylko koszty są niestety znacznie więsze ;/

Re: Thortsen Meyer-Wasze opinie


dorota:
Ja też jestem po wizycie. Nie miałam tyle szczęscia co Wy, bo w ogóle mi się nie podoba. Już lepiej dobrał mi  w Warszawie. Poza tym źrenica jest za wielka i do tego za mocno idzie w stronę nosa. Ryczeć mi się chce, że taką morderczą drogę zjechałam a efekty żadne. Nawet w domu nie podoba się nikomu.  

 

Ja rownież nie byłam zadowolona, powiedzialam od razu na miejscu a on na to, że tak musi być, od tamtego czasu leży w szufladzie, też myślę czy nie zadzwonić aby mi zwrócili mi pieniądze,

mam za to dobrą wiadomość, bardzo ładnie wykonał mi epi Niemiec, który przyjezdza do Puszczykowa koło Poznania, jest chyba 2 razy w roku ale warto naprawdę, cena jest taka sama jak w Katowicach, przyjmuje w gabinecie okulistycznym, jeśli ktoś chciałby adres i tel. to podam,

Thortsen Meyer-Wasze opinie

A ja zauważyłam, że z moją epi od pana Thorstena coś się dziwnego podziało. Po 3 miesiącach używania zauważyłam na niej takie plamki, wyglądają jak zmętnienia lub zacieki z wydzieliny. Płukanie w roztworze soli niewiele pomaga. Zastanawiam się czy to nie od maści której używam na noc (Vitapos-A) ale pytałam i powiedzieli że nie powinna szkodzić epi. Pięlegnuję ja tak samo jak tą z Krakowa, tez używałam do niej maści a nic takiego nie zauważyłam. A jak jest z waszymi epi szklanymi? Może ja jednak coś źle robię? :( szkoda mi teraz pieniędzy na nową epi

Re: Re: Thortsen Meyer-Wasze opinie


Ania-Poznań:

dorota:
Ja też jestem po wizycie. Nie miałam tyle szczęscia co Wy, bo w ogóle mi się nie podoba. Już lepiej dobrał mi  w Warszawie. Poza tym źrenica jest za wielka i do tego za mocno idzie w stronę nosa. Ryczeć mi się chce, że taką morderczą drogę zjechałam a efekty żadne. Nawet w domu nie podoba się nikomu.  

 

Ja rownież nie byłam zadowolona, powiedzialam od razu na miejscu a on na to, że tak musi być, od tamtego czasu leży w szufladzie, też myślę czy nie zadzwonić aby mi zwrócili mi pieniądze,

mam za to dobrą wiadomość, bardzo ładnie wykonał mi epi Niemiec, który przyjezdza do Puszczykowa koło Poznania, jest chyba 2 razy w roku ale warto naprawdę, cena jest taka sama jak w Katowicach, przyjmuje w gabinecie okulistycznym, jeśli ktoś chciałby adres i tel. to podam,

  Ja też miałam robioną 6 lat temu protezę u tego Niemca w Puszczykowie i jestem bardzo zadowolona. Do teraz mi proteza służy, ale chciałabym wymienić bo powinno się wymieniać co jakiś czas.  Ale zrobię chyba w Krakowie lub Katowicach bo w Puszczykowie to tylko prywatnie a nie stać mnie pokrycie kosztu całej protezy. Chyba, że coś się zmieniło? Nie wiesz Ania czy o refundację z NFZ można ubiegać robiąc protezę w Puszczykowie? Może coś się zmieniło a ja o tym nie wiem?

Pozdrawiam :)

 

Thortsen Meyer-Wasze opinie

W Puszczykowie płaciłam 1500zł, co z refundacją to nie wiem,gdyż wykorzystałam ją w Katowicach, najlepiej zadzwoń i zapytaj, jest drogo ale efekt satysfakcjonujący

Re: Re: Thortsen Meyer-Wasze opinie


Ania-Poznań:

dorota:
Ja też jestem po wizycie. Nie miałam tyle szczęscia co Wy, bo w ogóle mi się nie podoba. Już lepiej dobrał mi  w Warszawie. Poza tym źrenica jest za wielka i do tego za mocno idzie w stronę nosa. Ryczeć mi się chce, że taką morderczą drogę zjechałam a efekty żadne. Nawet w domu nie podoba się nikomu.  

 

Ja rownież nie byłam zadowolona, powiedzialam od razu na miejscu a on na to, że tak musi być, od tamtego czasu leży w szufladzie, też myślę czy nie zadzwonić aby mi zwrócili mi pieniądze,

mam za to dobrą wiadomość, bardzo ładnie wykonał mi epi Niemiec, który przyjezdza do Puszczykowa koło Poznania, jest chyba 2 razy w roku ale warto naprawdę, cena jest taka sama jak w Katowicach, przyjmuje w gabinecie okulistycznym, jeśli ktoś chciałby adres i tel. to podam,

 Czy moglbym dostac adres i telefon do puszczykowa?

 

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Czy Ja też bym mógł dostać numer telefonu i adres do puszczykowa?

 

Re: Thortsen Meyer-Wasze opinie

Witam , Jak mogę skontaktować się z dr. Meyer, w Katowicach. Chciałabym sie zapisać na wizytę

 

 

 

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Musisz zadzwonic do rejestracji-telefon znajdziesz w linku kilka postow powyzej

Re: Re: Re: Thortsen Meyer-Wasze opinie


chwiej:

Ania-Poznań:

dorota:
Ja też jestem po wizycie. Nie miałam tyle szczęscia co Wy, bo w ogóle mi się nie podoba. Już lepiej dobrał mi  w Warszawie. Poza tym źrenica jest za wielka i do tego za mocno idzie w stronę nosa. Ryczeć mi się chce, że taką morderczą drogę zjechałam a efekty żadne. Nawet w domu nie podoba się nikomu.  

 

Ja rownież nie byłam zadowolona, powiedzialam od razu na miejscu a on na to, że tak musi być, od tamtego czasu leży w szufladzie, też myślę czy nie zadzwonić aby mi zwrócili mi pieniądze,

mam za to dobrą wiadomość, bardzo ładnie wykonał mi epi Niemiec, który przyjezdza do Puszczykowa koło Poznania, jest chyba 2 razy w roku ale warto naprawdę, cena jest taka sama jak w Katowicach, przyjmuje w gabinecie okulistycznym, jeśli ktoś chciałby adres i tel. to podam,

 Czy moglbym dostac adres i telefon do puszczykowa?

 

Puszczykowo ul. Norwida 12

tel: 618133464

 

W Puszczykowie nie ma refundacji a koszt to 1500 zł.  Ja jadę do Krakowa. 5 listopada mam termin. Mam płacić 950 zł. i refundacje NFZ 600 zł dostanę.  Gdybym miała kasę to wybrałabym znowu Puszczykowo, no ale mam nadzieje, że w Krakowie zrobią też dobrze.

 

 

 

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Puszczykowo ul. Norwida 12

tel: 618133464

 

W Puszczykowie nie ma refundacji a koszt to 1500 zł.  Ja jadę do Krakowa. 5 listopada mam termin. Mam płacić 950 zł. i refundacje NFZ 600 zł dostanę.  Gdybym miała kasę to wybrałabym znowu Puszczykowo, no ale mam nadzieje, że w Krakowie zrobią też dobrze.

 P.S. Jeszcze raz napisałam bo zlewa się z cytatem.

Thortsen Meyer-Wasze opinie

Zuziku a Meyer w Katowicach tez ma refundację, tylko całkowity koszt jest wyższy bo 1400zł.
« poprzednie   | 1 | 2 | 3 |