MENU

Forum - Implant dla żony.

Implant dla żony.

Implant dla żony.

Moi drodzy mam do was prośbę. Prosiłbym o radę gdzie najlepiej jest dokonać implantacji wtórnej. Nadmieniam że byliśmy już na konsultacji u doktora Jaworskiego w Katowicach, lecz wasze opinie na jego temat troszeczkę mnie przerażają nie ukrywam. Prosiłbym o radę.

Implant dla żony.

Możesz spróbować skontaktować się z doktorem Haszczem w Lublinie. On zajmuje się pierwotną, ale ja po nieudanej próbie z dr J. zamierzam również porozmawiać z doktorem Haszczem na ten temat.

Implant dla żony.

Dziękuję Kornelio. Również rozważam dr. Haszcza. Lecz problem polega na tym że to będzie implantacja wtórna. Od operacji ewisceracji minęło ok. 5 lat.

Implant dla żony.

Z tego co pamiętam, ktoś mi mówił, że doktor Haszcz jest bardzo ambitny i komuś proponował taką operację, z tym, że na jego własne ryzyko ( chyba chodziło o ruchomość implantu). Problem polega na tym, że stan mięśni w oczodole może być różny - i chyba od tego zależy wynik całej operacji. Podobno bardzo trudno jest odnaleźć te mięśnie, ale jeśli u mnie udało się to po 7,5 roku, to i u Twojej żony powinna być jakaś szansa. Problem polega na tym, że w przypadku wtórnej, leczenie może być pełnołpatne ( ale, ale... zawsze można porozmawiać i zapytać, może jest jakaś inna możliwość). Ja na przykład chciałabym cokolwiek, co mi wypełni oczodół, bo mięśnie nadal mam dobre, a zwykła proteza po prostu jest zapadnięta. I przez to widać różnicę między zdrowym okiem a sztucznym.

Radzę zadzwonić do doktora Haszcza i zapytać. Przy okazji byłoby miło, gdybyście napisali o wyniku tej rozmowy, jeśli nie tu, to przynajmniej do mnie na maila - bo ja też jestem zainteresowana, tyle, że ja na razie mam mnóstwo innych spraw na głowie.

Doktor J. z Katowic zapewni Was , że taaak, oczywiście, wynik będzie świetny, że wszystko się uda, a potem może być różnie, no i zapłacicie minimum 7 tysięcy .

 

Implant dla żony.

Kornelio w Krakowie cena minimum 8 Tysięcy. Ale pieniądze nie grają roli zdobędę ile będę musiał. Przeprowadziliśmy ostatnio rozmowę z dr Haszczem niestety tylko telefoniczną. Dowiedzieliśmy się że na dzień dzisiejszy nie robi takich zabiegów. Kazał nam pojawić się w lublinie w sierpniu. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam do ciebie pytanie, ponieważ rozważaliśmy operację za granicą i tu tkwi problem i pojawia się moje pytanie Masz może namiar na jakąś sensowną klinikę gdzie taki zabieg można zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedz.

Re: Implant dla żony.


fillippo2:
Kornelio w Krakowie cena minimum 8 Tysięcy. Ale pieniądze nie grają roli zdobędę ile będę musiał. Przeprowadziliśmy ostatnio rozmowę z dr Haszczem niestety tylko telefoniczną. Dowiedzieliśmy się że na dzień dzisiejszy nie robi takich zabiegów. Kazał nam pojawić się w lublinie w sierpniu. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam do ciebie pytanie, ponieważ rozważaliśmy operację za granicą i tu tkwi problem i pojawia się moje pytanie Masz może namiar na jakąś sensowną klinikę gdzie taki zabieg można zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedz.

 

 Czy moglibyście napisać, gdzie w Krakowie? Z tego co mi wiadomo, takie zabiegi prywatnie przeprowadza tylko dr. Jaworski ( nie polecam szczerze).

Jeśli chodzi o zagranicę, świetni specjaliści są w Kanadzie i USA, a z bliższych Francja, Niemcy i Włochy i Anglia.

Napiszcie, gdzie Was najbardziej interesuje, poszukam, popytam na zagranicznych forach. 

Do tej pory znamy klinikę w Essen i Rostocku, może uda Wam się wyszukać ten temat   " Adres kliniki w Rostocku " - tam jest więcej różnych adresów.