MENU

Forum - Epi z Łodzi

Epi z Łodzi

Epi z Łodzi

Właśnie wróciłam z Łodzi ,jestem rozczarowana epi zrobiona jest okropnie , wyglądała jak bym miała zeza jedno oko patrzyło w dół zdrowe w górę zaczęli ja poprawiać efekt jest taki ze mi cały czas epi wypada jest ciężka ze jak dojechałam do domu do Krakowa oko spuchło i wyglada jak bym mnie ktoś zbił . Poradzicie co zrobić w takim przypadku?

Re: Epi z Łodzi


Sowa:
Właśnie wróciłam z Łodzi ,jestem rozczarowana epi zrobiona jest okropnie , wyglądała jak bym miała zeza jedno oko patrzyło w dół zdrowe w górę zaczęli ja poprawiać efekt jest taki ze mi cały czas epi wypada jest ciężka ze jak dojechałam do domu do Krakowa oko spuchło i wyglada jak bym mnie ktoś zbił . Poradzicie co zrobić w takim przypadku?

 

 Niestety - taka jest właściwość epi akrylowych z Łodzi :(. Miałam identycznie. W dodatku zły kolor tęczówki mi dopasowali, ale miałam powtórnie robione. Ale epi jest ciężka i wielka, oczodół mnie bardzo bolał i wszystko swędziło i uwierało.

Musiałam zrezygnować z niej i poszukać robionej takiej ze szkła. U nas NFZ dopłaca raz na 5 lat w różnych miejscach ,np. w Krakowie. Jest mega różnica w porównaniu z tą z Łodzi: lekka, nie uwiera i nie rzuca się w oczy.

Epi z Łodzi

Dzięki Zuzi , wizytę umówiłam w Krakowie ale terminy bardzo odległe w czerwcu założą mi epi modelujące muszę wytrzymać do końca roku ,ale może komfort będzie lepszy tylko szkoda ze refundacja przepadła u muszę za nowe epi zapłacić 😭

Epi z Łodzi

Zuzik mam jeszcze pytanie po założeniu epi z Łodzi oprócz ze ciężka i złe dobrana mam niżej powiekę jakby opadała czy epi w Krakowie może zniwelować ten defekt ?