MENU

Forum - zwrot części peniędzy. za epi

zwrot części peniędzy. za epi

zwrot części peniędzy. za epi

Czy ktoś starał się o zwrot części kosztów za epiproteze? Jak to robiliście? 

zwrot części peniędzy. za epi

A skąd niby ten zwrot? Nfz dużo refunduje my doplacamy jakies tam grosze a jak chcesz wczesniej wymienic to placisz z wlasnek kieszeni i nikt Ci nie zwróci tak to u nas bywa

zwrot części peniędzy. za epi

NFZ płaci za epiproteze 800zl. Pacjent dopłaca jedynie 100zl. I tak można co 5  lat. Jeśli ktoś chce wcześniej to musi ponieść cały koszt.

zwrot części peniędzy. za epi

Koszt epiprotezy zależy od pracowni. U Meyera calkowity koszt to 1500 zł, więc dopłata jest 700 zł.

zwrot części peniędzy. za epi

Acw Warszawie u Wieremczuka 900

zwrot części peniędzy. za epi

Przy czym od razu zaznaczę że jestem mega zadowolona z epi od p. Wieremczuka. Teraz miałam poprawki, po 4 msc, od pierwszej epi i jest super. Poprawki darmowe. I raz w roku darmową polerka

zwrot części peniędzy. za epi

Ja za epi nie doplacalem nic bo skladalem papiery do mopsu w czestochowie na niepodleglosci,wypelnialem wniosek,trzeba do tego dolozyc ksero orzeczenia o niepelnosprawnosci i tyle.Czekalem na decyzje jakies 10 dni,aha do tego wniosku treba bylo dolozyc tez fakture pro forma z tej pracowni w ktorej wykonywana bedzie epi.Nfz doplaca 800 zl a z mopsu dostalem reszte 600 zl chyba.Przy wymianie za 5 lat mam zamiar zrobic tak samo.

Re: zwrot części peniędzy. za epi


AdrianG:
Ja za epi nie doplacalem nic bo skladalem papiery do mopsu w czestochowie na niepodleglosci,wypelnialem wniosek,trzeba do tego dolozyc ksero orzeczenia o niepelnosprawnosci i tyle.Czekalem na decyzje jakies 10 dni,aha do tego wniosku treba bylo dolozyc tez fakture pro forma z tej pracowni w ktorej wykonywana bedzie epi.Nfz doplaca 800 zl a z mopsu dostalem reszte 600 zl chyba.Przy wymianie za 5 lat mam zamiar zrobic tak samo.

 

 A to było dofinansowanie w formie specjalnego zasiłku celowego z MOPS, czy ze środków PFRON, czy z jakichś innych środków?

zwrot części peniędzy. za epi

Kto ma niskie dochody to mops zwraca tak jak napisane jest wyżej ta sumę ci się wylozylo że swoich