MENU

Forum - Problem z Wykonaniem Protezy

Problem z Wykonaniem Protezy

Problem z Wykonaniem Protezy

Witam Mam na imie Paweł i problem mianowicie , w tamtym roku byłem w Chorzowie na próbie wykonania protezy lecz, lekarz po zobaczeniu mnie stwierdził ze nie wykona dla mnie protezy ponieważ mój oczodół nie został dobrze wykształcony i chyba z tego co pamiętam mowił o implancie
Dodam iż ostatnia proteze miałem robioną w wieku 14 lat gdzie w tym momecie mam 25 i wygląda to tak ze dolna powieka jest ukryta pod protezą lecz nie mam możliwości jej wyciągnięcia przed protezę.
I tutaj potrzebuje pomocy czy ktoś miał cos takiego podobnego i wie co należy z tym zrobić 
Dziękuje z góry za odpowiedz :)
 

Problem z Wykonaniem Protezy

A czemu tyle czasu nie robiles protezy tym bardziej w okresie wzrostu ?może byś musiał akrylowa sprobowal u Wieremczuka

Problem z Wykonaniem Protezy

Ponieważ rodzice nie mieli czasu jak pojechać ze mną do Krakowa A sam nie mogłem tego uczynic  do lat 18 , potem sam już odwlekałem temat i tak zostałem z ta proteza już do teraz . Dopisze ze ta proteza to taka połówka 

Problem z Wykonaniem Protezy

Umów się do Wieremczuka super fachowiec może coś wymyśli albo do Dr Haszcza może operacyjnie odtworzy ten oczodol

Problem z Wykonaniem Protezy

A ma może pani adres email do dr Haszcza?? Lub ktoś posiada na forum go ?

Problem z Wykonaniem Protezy

Trzeba się na wizytę umówić do Lublina dokładnie w przychodni Luxmed do dr Haszcza. Namiary znajdziesz w necie. Przyjmuje chyba w czwartki.

Problem z Wykonaniem Protezy

81 532 37 11 to nr do Luxmed