MENU

Forum - ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNE NA DZIECI W 2010ROKU

ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNE NA DZIECI W 2010ROKU

ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNE NA DZIECI W 2010ROKU

ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNE NA DZIECI W 2010ROKU

Dobry WIECZÓR

Mam pytanie mój syn ma wade zroku na lewe oko ma 0,4+i 0,5+i astygmatyzm oka miał przyznany stopień niepełnosprawności lecz 07 lutego mu się skończyło , ale 03 lutego byłam na komisji i nie przyznali mu stopnia niepełnosprawności (miał umiarkowane) pani doktor stwierdziła że nie nadaje się do osób niepełnosprawnych .To jaką trzeba mieć wade wzroku żeby orzekli że dziecko jest niepełnosprawne

Re: ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNE NA DZIECI W 2010ROKU


ilonka78:
Dobry WIECZÓR

Mam pytanie mój syn ma wade zroku na lewe oko ma 0,4+i 0,5+i astygmatyzm oka miał przyznany stopień niepełnosprawności lecz 07 lutego mu się skończyło , ale 03 lutego byłam na komisji i nie przyznali mu stopnia niepełnosprawności (miał umiarkowane) pani doktor stwierdziła że nie nadaje się do osób niepełnosprawnych .To jaką trzeba mieć wade wzroku żeby orzekli że dziecko jest niepełnosprawne

 Witam. Proszę się odwołać jak najszybciej skoro miał przyznane i stan oczu się nie poprawił dalej ma wadę więc proszę napisać że jest to niezgodne z etyką lekarską ponieważ wada nadal istnieje (nie wiem czy pogorszyło się widzenie czy polepszyło?)Nie ma progu tylko zależy od lekarzy ,którzy nas skazują na niegodne chorowanie przez swoją wypaczoną nie zawsze ale często przysięgę,którzy mają ratować zdrowie .Ale wygląda na to że my musimy stoczyć heroiczną walkę z ZUS,KRUS ....no i lekarzami przykre.Pozdrawiam serdecznie

 

ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNE NA DZIECI W 2010ROKU

w 2008 roku miał wade wzroku 0,3.5 0,5+ a teraz ma 0,4+ on ma wade wrodzoną po mnie bo ja to nawet tej czarnej ręki na tablicy z literami nie widze  i czy mi sie też należy orzeczenie o niepełnosprawności

Re: ŚWIADCZENIA PIELĘGNACYJNE NA DZIECI W 2010ROKU


ilonka78:
w 2008 roku miał wade wzroku 0,3.5 0,5+ a teraz ma 0,4+ on ma wade wrodzoną po mnie bo ja to nawet tej czarnej ręki na tablicy z literami nie widze  i czy mi sie też należy orzeczenie o niepełnosprawności                       Witaj Ilonko!Jak najbardziej ,powinnaś stanąć na Komisji i dokumentacje medyczną przedstawić jeśli masz jakieś inne schorzenia przebieg chorób od dzieciństwa i staraj się o stopień niepełnosprawności,jest to orzeczenie jeśli nie do otrzymania renty  to   jest      potrzebne do innych świadczeń,ulg.Jeśli chodzi o syna też się odwołuj bo jeśli nosi okulary i wada rozumiem w obydwu  oczach jest 4+to w jednym się poprawia ,a w drugim pogarsza więc warto się odwołać od decyzji ,bo nie można przewidzieć jak będzie na przyszłość to zależy od wielu czynników i anatomii  człowieka .Życzę wytrwałości ,pozdrawiam serdecznie:)