MENU

Forum - RATUNKU TRACE WZROK NA OKO

RATUNKU TRACE WZROK NA OKO

RATUNKU TRACE WZROK NA OKO A MAM STOPIEN LEKKI

WITAJCIE:) TRACE WZROK NA JEDNO OKO Z POWODU NAWROTOWEGO ZAPALENIA BŁONY NACZYNIOWEJ OKA PRAWEGO JAK I OD TOXOPLAZMOZY.Z NAWROTEM WALCZE OD 6 LAT I Z KAZDYM STANEM ZAPALNYM POGARSZA MI SIE WIDZENIE,WOWCZAS LEKARZE KAŻĄ ZAŻYWAC STERYDY...ZMIANY TE TWORZA SIE MILIMETR OD PLAMKI,WOWCZAS PO STANIE ZAPALNYM ZOSTAJE BLIZNA PRZEZ KTORĄ NIC NIE WIDZE.PO ZA TYM MAM METY  POZAPALNE W WYNIKU CZEGO PRZYSŁANIAJA MI DODATKOWO WIDZENIE .DOPADŁO MNIE ROWNIEZ ZWYRODNIENIE PLAMKI TZW.,ZESPÓŁ AMD...MAM ROWNIEZ STOPIEN NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI ''LEKKI'' OD PONAD ROKU.PONAD ROK TEMU MIALAM ODWARSTWIENIE SIATKÓWKI I  W TYM OKU  WYKONANO LASOTERAPIE,W ZWIAZKU Z CZYM MAM ZAKAZ WYKONYWANIA  PRACY FIZYCZNEJ I DZWIGANIE CIEZAROW PONAD 2 KG,GDYZ MOZE SPOWODOWAC CALKOWITA UTRATE WZROKU.BYC MOZE KTOS MA TAKI SAM PRZYPADEK JAK JA I PROSZE POWIEDZCIE MI CZY TYLKO STOPIEN LEKKI MI PRZYSLUGUJE TAK JAK MI ORZECZNICY NA KOMISJI POWIADAJA?PĹ�aczÄ�

RATUNKU TRACE WZROK NA OKO

Witaj Kasiu.Nie mogę Ci pomóc ,bo każdy przypadek jest inny ale nie pozostajesz sama:)jesteś z nami.A z tym stopniem niepełnosprawności     to jak poczytasz na tym forum posty ,to wielka loteria i jak tu  jedna z koleżanek powiedziała temat morze.Jeśli wiesz,że jest to stopień nieadekwatny do Twojego schorzenia to walcz o godne chorowanie,bo przykro ,ale trzeba trafić na lekarza,który nie sprowadza choroby do banału jak już wcześniej pisałam .Ale super,że ta stronka jest ,ukłony w stronę Irka i Korneli ,za to ,ze problem Twój,czy innych jest naszym wspólnym.Pozdrawiam i zapewniam ,że nie jesteś sama:)

RATUNKU TRACE WZROK NA OKO

dziekuje pani bardzo...pozdrawiam goraco:)