MENU

Forum - Czy mogę zostać policjantką?

Czy mogę zostać policjantką?

Czy mogę zostać policjantką?

Witam czy ktoś z was się orientuję czy jako osoba jednooczna mogłabym zostać policjantką lub tez pracować na przykład w straży granicznej? Gdzie można uzyskać takie informację? Pozdrawiam serdecznie

Czy mogę zostać policjantką?

Najlepiej zapytaj w jakiejś komisji rekrutacyjnej do służb mundurowych. 

Czy mogę zostać policjantką?

Jeśli chodzi o policje to z cała pewnością NIE jak to mi wytłumaczono mogę się starać o prace w policji jako pracownik cywilny.... chyba ze ktos podpisze tobie badania...

Czy mogę zostać policjantką?

z takimi sluzabami jest jak z wojskiem... nie ma opcji....  ;/   to panstwo nas nienawidzi

Re: Czy mogę zostać policjantką?


chronos:
z takimi sluzabami jest jak z wojskiem... nie ma opcji....  ;/   to panstwo nas nienawidzi

 

panstwo nic dla nas nie robi

Czy mogę zostać policjantką?

dokładnie pańswo ma nas gdzieś.

marzę o służbie wojskowej, ale widze na jedno oko i muszę sobie odpuścić.

Ciekawe jak jest w innych krajach?/

*ale z mojej strony radzę walczyć

Czy mogę zostać policjantką?

Zapomnij. Jestem w OSP. O zawodowej straży pożarnej nie mogę nawet marzyć...

Czy mogę zostać policjantką?

abstrakcja :( chciałam zostać funkcjonariuszką jednej z formacji podległych ministrowi właściwemu ds wewnętrznych i...: mimo, że wzrok w lewym oku mam doskonały, strzelam do tarczy w "10tkę", fizycznie jestem bardzo sprawna i we wszystkich  pozostałych aspektach posiadam zdolność fizyczną i psychiczną do pełnienia służby -  brak gałki ocznej powoduje, że jestem kategorią N (niezdolna). Niestety takie rozporządzenia tworzą, że absolutnie nie mamy szans. Przykre, ale prawdziwe, a najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet nie mamy szansy pokazać, że mimo braku oka tudzież niedowidzenia lub niewidzenia na jedno z oczek jesteśmy pełnosprawnymi ludźmi.