MENU

Forum - Zakład Pracy Chronionej

Zakład Pracy Chronionej

Zakład Pracy Chronionej

 Drodzy forumowicze czy ktos z Was pracuje w czyms takim jak ZPCh w swoich miastach?  Pytam z ciekawosci jak to wyglada w Polsce jak sie tam przestrzega praw niepełnosprawnych itp.  Czy macie moze pojecie jak od nowego roku bedzie wygladalo zatrudnianie niepelnosprawnych i finansowanie ich skladek i wynagrodzen z funduszu PFRON ?

Zakład Pracy Chronionej

Roniu droga, zajrzyj na www.ipon.pl tam z pewnością znajdziesz odpowiedź.

Zakład Pracy Chronionej

Kornelia dzieki za podpowiedz.  Znalazłam odpowiedzi na wiele moich pytan.  Wpisujac do wyszukiwarki haslo "ipon" pojawilo mi sie wiele stron o niepelnosprawnosci  po prostu kopalnia informacji. Dzieki pozdrawiam!

Zakład Pracy Chronionej

co to jest ten ipon ???? w goggle to wpisać

Zakład Pracy Chronionej

Tak wpisz www.ipon.pl tak jak podawala Kornelia wlasnie wydrukowalam sobie info o wysokosci refundacji od nowego roku na niepelnosprawnych pracownikow. Pokaze kolezankom ile kasy nasz szef za nas dostaje z PFRON a podobno bardzo drogo kosztujemy i nie zarabiamy na siebie. Wolne zarty...

Zakład Pracy Chronionej

Witam , ja też pracuję w zpch , pracodawca bierze dużo pieniędzy na niepełnosprawnych , a szczególnie wzrokowych - dofinansowanie jest większe , oprócz tego refundacja kosztów przystosowania stanowiska np. komputer... wiele by tu pisać...Perskie oko