MENU

Forum - Wyłuszczenie gałki ocznej a prawo do renty

Wyłuszczenie gałki ocznej a prawo do renty

Wyłuszczenie gałki ocznej a prawo do renty

Witam, jestem obecnie przygotowywany do usunięcia gałki ocznej że względu na zanik gałki ocznej na drugie oko widzę słabiej czytam w okularach mam pytanie jaki stopień niepełnosprawności mogę uzyskać i czy przysługuje mi renta socjalna

Wyłuszczenie gałki ocznej a prawo do renty

Żaden, wielu ludzi żyje bez oka pracują na swoje utrzymanie i nie liczą na żadna pomoc SOcjalna, ludzie nie róbcie już z siebie kalek, bo inni mają gorzej. Ludzie na wózkach inwalidzkich żyją pracują a wy na oko chcecie renty i nie wiadomo co, brak oka to nie koniec świata, można prowadzic normalny tryb życia tym bardziej jak nie widzi się od urodzenia 

Re: Wyłuszczenie gałki ocznej a prawo do renty


martka26:

Żaden, wielu ludzi żyje bez oka pracują na swoje utrzymanie i nie liczą na żadna pomoc SOcjalna, ludzie nie róbcie już z siebie kalek, bo inni mają gorzej. Ludzie na wózkach inwalidzkich żyją pracują a wy na oko chcecie renty i nie wiadomo co, brak oka to nie koniec świata, można prowadzic normalny tryb życia tym bardziej jak nie widzi się od urodzenia 

 Odp. Z jednym okiem owszem można żyć ale tracąc wzrok na drugie to trzeba się zastanowić, a co do renty to alkoholik otrzyma a osoba niewidoma nie.