MENU

Forum - Odmowa stopnia lekkiego

Odmowa stopnia lekkiego

Odmowa stopnia lekkiego

Witam, 

W wieku 6 lat miałem wypadek i teraz widzę na jedno oko w 3-4%. Szkło uszkodziło rogówkę, tęczówkę, soczewkę i siatkówkę...  Drugie oko mam sprawne, nie potrzebuje żadnej korekty wzroku. Kilka lat temu dostałem stopień lekki niepełnosprawności czasowy. Teraz jak już się skończył i chciałem zrobić nowy to dostałem odmowę. Czy zmieniły się zasady w miedzy czasie o orzekaniu? Czy znacie jakieś przypadki gdzie odwołanie było skuteczne? Jakieś wyroki sądowe?  

Odmowa stopnia lekkiego

Zmieniły się zasady orzekania osoby jednooczne nie są uznawane jako "niepełnosprawne" i nie należy się stopień

No ale możesz próbować, powodzenia 

Odmowa stopnia lekkiego

Witam wzsystkich :) w lipcu przeszłam operację usnięcia oka lewego, w styczniu kolejna-wszczepienie implanu. Również wystąpiłam o orzeczenie niepełnosprawności ii otrzymałam decyzję negatywną. Spróbuję się odwołać. Teraz czekam na protezę.

Odmowa stopnia lekkiego

Witam wzsystkich :) w lipcu przeszłam operację usnięcia oka lewego, w styczniu kolejna-wszczepienie implanu. Również wystąpiłam o orzeczenie niepełnosprawności ii otrzymałam decyzję negatywną. Spróbuję się odwołać. Teraz czekam na protezę.

Odmowa stopnia lekkiego

Witam wzsystkich :) w lipcu przeszłam operację usnięcia oka lewego, w styczniu kolejna-wszczepienie implanu. Również wystąpiłam o orzeczenie niepełnosprawności ii otrzymałam decyzję negatywną. Spróbuję się odwołać. Teraz czekam na protezę.