MENU

Forum - Praca serwistanta i teoretyczna jednooczność

Praca serwistanta i teoretyczna jednooczność

Praca serwistanta i teoretyczna jednooczność

Witam zmieniam pracę i mam problem. W dzieciństwie miałem toksokarozę przez co mam plamkę na lewymi oku (niewidoczna dla innych) i widzę na nie dużo słabiej. Potrafię przeczytać może 4-5 linijek od góry na typowej tablicy okulistycznej. Tam gdzie popatrzę małe literki znikają. Jeśli jednak  nie muszę czytać małych liter lub prowadzić potrafię normalnie funkcjonować z zasłoniętym zdrowym okiem. W polu widzenia chorego oka zauważam również np. nadjeżdżające samochody i przedmioty (nie zauważył bym ich samym zdrowym okiem). W codziennym funkcjonowaniu nigdy nie miałem problemów ze wzrokiem, nie noszę okularów, a wzrok mam po prostu ponadprzeciętny. Jednak wszyscy okuliści wpisują mi jednooczność bo poniżej iluśtam procent. Na prawo jazdy kat. B nie było problemu, badania wysokościowe dostałem tylko do 3m, a wózki widłowe miałem rok po badaniach i jakość przed samymi egzaminami nie miałem badań. Teraz jednak zmieniam pracę na inną. Będę w niej potrzebować poruszać się służbowym autem kat. B, oraz uprawnienia na wszystkie wózki widłowe i konserwatora wózków widłowych. Nie wiem jak z wysokościowymi. I teraz pytanie czy mogę takie uprawnienia normalnie legalnie dostać? Może powinienem iść na jakieś dodatkowe badania?

Praca serwistanta i teoretyczna jednooczność

gdzie sie da to sie nie przyznawaj. :) zmarnujesz zycie jak powiesz. Nie przynawaj, bo cie zdyskwalifikują . Rób co lubisz i kochasz, zyj pelnia zycia. Inaczej CI ktos powie, ze mozesz kleic znaczki na poczcie. NAwet nie powiem CI czym sie zajmuje. CHron drugie oko i zyj!.