MENU

Forum - Nagłosnić problem!!

Nagłosnić problem!!

Nagłosnić problem!!

Witam. Na forum były pomysły nagłośnienia tematu przez pania Jaworowicz lecz temat ucichł. Po rozmowie z jedna koleżanka z forum doszlismy do wniosku ze potrzebujemy kogos kto nas naprowadzi w tym gdzie uderzyc i jak uderzyc kogos obeznanego w temacie. Padł tagze z mojej strony pomysł napisania emaila do gazety Fakt oni lubia nagłasniac tematy ale pewnie potrzebne bedzie kilka osob które beda chciały udzielic wywiadu wiec sprawa po niekad ucicha bo widze ze wiekszość ludzi ma checi a jak przychodzi co do czego to ludzie milkna. Wiec ludzie zastanówcie sie czego chcemy?! I oczywiscie realizujmy i proponujmy swoje pomysły (tylko ludzie zdecydowani).

Nagłosnić problem!!

cisza,cisza -a prawda jest taka Ze nie tylko my jednooczni mamy problem z orzecznictwem,tak sie przyjeło ze niepełnosprawni to w większości ludzie nie wykształceni, nie znAJA PRZEPISÓW ,nie organizuja sie,mają problemy z integracją -chyba coś w tym jest? jeśli kogoś obrażam soory,  

Jestem gotowa podpisać się pod rozsądnym rozwiązaniem naszego problemu moze np.rzecznik praw osób niepełnosprawnych,albo jakaś instytucja która zajmuje sie sprawami osób  niekoniecznie zadowolonych z naszego orzecznictwa-podobno każdy z nas ma takie same prawa(konstytucja)

Nagłosnić problem!!

Widze ze niema zainteresowania poruszeniem tematu wiec jak widac we dwoje to idiotów chyba z siebie zrobimy wiec ludziska powodzenia!!!!

Nagłosnić problem!!

gdzie uderzyć to wiemy - Marcin chciał zrobić reportaż u P.Jaworowicz. Ma już kontakty. Tylko faktycznie, z garstką osób się nic nie uwiedzie...

Nagłosnić problem!!

tak jest tylko garstka osób  i  nikt  z  tych  osób publicznie  niechce wystapić

Nagłosnić problem!!

Jest zainteresowanie! Ja mogę wystąpic razem z innymi na forum publicznym w tej sprawie. Ale jest wielki bałagan , jeśli chodzi o wątki i nikt nie wie, gdzie trzeba się zgłaszać i jak mamy się komunikować.

 

Nagłosnić problem!!

Joannno odezwij sie do mnie na telefon 790709097,albo podaj swoj jazadzwonie, i wyszystko wytlumacze bo ja mam kontakt z tymi dziennnikarzami od Jaworowicz