MENU

Forum - mam dość

mam dość

mam dość

po operacjach nie widzę na lewe oko co robić??mam 33 lata w 2006 roku odkleiła mi się siatkówka i przeszedłem operację w Rzeszowie gdzie założyli mi plombę równoleżnikową a po operacji wzrok się pogorszył i plomba wystawała z oka w postaci 2 guzów co było dla mnie dużą udręką:/przy wypisie powiedzieli mi że nie są w stanie nic więcej zrobić i że plombę można w każdej chwili usunąć a jak chce to mogę sobie jechać do Katowic gdzie rok później pojechałem i przeszedłem operację obcięcia guzów(plomby którą rzekomo można w każdej chwili usunąć)witrektomię i zaćmę w jednym,co było skutkiem zabiegu w Rzeszowie.w tym roku z powodu coraz częstszych bólów,byłem w Katowicach na kolejnej podobno koniecznej operacji usunięcia oleju silikonowego z oka.usunęli mi olej i aplikowali gaz ale oko nadal boli.lekarz w Katowicach stwierdził że w oku pozostały resztki oleju i jest wysokie ciśnienie(średnio 50) i że potrzebne są dalsze zabiegi.pomóżcie,co mam robić nie mam już pieniędzy żeby co chwilę jeździć do Katowic.Czy lepiej usunąć gałkę oczną na którą kompletnie nic nie widzę(brak poczucia światła)i starać się o protezę?czy nie można zrobić tych zabiegów w swoim mieście?już mam wszystkiego dość:( ratunkuuu!

mam dość

  • wydaje mi sie, ze najlepiej gdybys sprawe skonsultowal z lekarzem. przedstaw swoje argumenty i niech Ci powie jakie rozwiazanie w twoim przypadku jest najlepsze. i nie lam sie.mlody jestes. dasz rade