Prośba o poradę? Leczenie oczu , chyba u okulisty....

 

Nie zrażaj sie tym tytułem mojego wątku, ale wybacz, za pomocą tego forum trudno  Ci będzie wyleczyć się z tej dolegliwości, którą opisujesz, gdyż przyczyny /chyba stanu przewlekłego zapalnego/ mogą miec bardzo różne zródła i przyczyny. Choć mam za sobą  długoletnie  bogate doświadczenie z przebytymi chorobami i dolegliwościami związanymi z noszeniem protezki oka /6o lat/, to nie odważę doradzić Ci , gdyż diagnozę musi określić lekarz okulista, do którego musisz się udać, a moja porada udzielona na "ślepo," mogła by ci zaszkodzić, więc zrób to co Ci  mogę poradzić, bo przewlekły stan ropny jest niebezpieczny i szkodliwy dla drugiego zdrowego oka jak i całego ustroju.

 Forumowicze czytelnicy, chyba się ze mną zgodzą , co do osobistych  możliwości udzielania porad i wskazówek dot . wszelkich chorób oczu.

  Otóż wiem , ,że pewne  nasze doświdaczenie życiowe / jednoocznych/

 wyposaża nas w pewną wiedzę i jak by upoważnia , do  doradzania innym

 co uznać należy ogólnie  za pozytywną cechę godną naśladowania , lecz jeżeli mamy radzić cos drugiej osobie to nie można przekraczać pewnych granic i nie należy

 wchodzić w kompetencje medycyny lekarskiej, chyba że ktoś  takie uprawnienia posiada , ujawniając je nam.

  Nie radzmy więc , jak to często spotykamy na forum, podawaniu informacji o genialnych lekach i zalecaniu oraz i sposobach leczenia , co sugestionalnie, może drugiej osobie zamiast pomóc , zaszkodzi.

  Nie moją intencją jest, zachęcanie do ograniczania wypowiedzi na tak pożytecznym forum , lecz przeciwnie korzystajmy  z niego lecz z rozsądkiem.Za jego pośrednictwem pomagajmy sobie nawzajem w różny sposób  i niech to ma charakter towarzyski , przyjacielski  i niech to forum nas integruje.

 Czy moje uwagi okażą sie zasadne, to okaże się po przekroju Waszych wypowiedzi ad mojego wątku, na co oczekuję.-

 

                                                     Serdecznie pozdrawiam