MENU

Forum - Witam serdecznie

Witam serdecznie

Witam serdecznie

 Witam wszystkich uzytkownikow. 

Czuje sie samotnie z moim problemem. Nie znam osobiscie nikogo kto ma jedno oko mniejsze . Ja wlasnie mam. Bardzo mi to przeszkadza tak do konca nigdy sie z tym nie pogodze. Zaakceptowalam swoj wyglad ale za kazdym razem gdy patrze w lustro lub na swoje zdjecie czuje zal do losu ze dal mi taki "prezent". Niby zyje normalnie -lecz niejednokrotnie ktos  gdy ukradkiem na mnie spojrzy-przypominam sobie ze normalnie nie wygladam. Przegladajac forum nie czuje sie taka osamotniona. pozdrawiam

Witam serdecznie

Witam ja mam ten sam problem mam lewa galke bardzo mala ogromna roznica w porównaniu do prawej niestetyPĹ�aczÄ�ja tez nie akceptuje i nie zaakceptuje takiego wygladu teraz to kwestia zeby to zmienic by bylo latwiej ja zreszta nie pokazuje chorej galki bo jest brzydka straszna meka wiem...sama to przerzywam ciezko jest ale trzeba zyc i sie cieszyc tym co sie ma bo na cud nie licze.....

Witam serdecznie

Ja też mam te chore mniejesz od zdrowego nosze soczewke kolorową i nadrabiam makijarzem by sie tak nie rzucało :) myslałam o epi na oko ale niestety na epi moje jest za duże, zostaje soczewka nadal. Pozdrawiam. P.s. Asiu głowa do góry jesteś piękna i chciałabyś byc jeszcze piękniejsza powolutu :DD :P  co sie odwlecze to nie uciecze :)

Witam serdecznie

Asiu napewno cos sie da zrobic z Twoim oczkiem. Wytrwalosci

 Ja mialam konsultacje kilka lat temu tu w Poznaniu i stwierdzono ze nie da sie mojego oka naprawic. 

 Co to jest to  epi ? nie jestem zorientowana

Perskie oko

Witam serdecznie

epi to inaczej epiproteza na oko z tego co wiem z forum jest jednoscienna i dwuscienna to taka cienka nakładka na oko z tęczówką i białkiem (nakładana na oko chore) dobrze dobrana wygląda jak normalne oko redukuje też wielkośc czyli jest tak samo duże jak zdrowe. Interesowała mnie epi bo bardzo ładny jest efekt kosmetyczny z forum nosi ją wiele osób i ładnie to wygląda. Mi sie wydaje że ja mam małe oko ale moja okulistka odradzała że moje oko jest na nią za duże i nadal jestem przy seczewce. Pozdrówka :)

Witam serdecznie

 Dzieki . Super