MENU

Forum - Epiproteza

Epiproteza

Epiproteza

Witam,

 

Czy Wasze epiprotezy potrafią się przesunąć?

Czymn to jest spowodowane?

W takiej sytuacji oczy wygladają jak by był zez rozbieżny.......nie wygląda to najlepiej :(

 

Mała

Epiproteza

Ja mam protezę oka i niestety potrafi się przesunąć, ale na szczęście tylko wtedy gdy ja ją poruszę, czy przestawię. A zeza tak czy siak z nią mam bo nie porusza się tak jak prawdziwe oko, więc większość ludzi kto nie wie nic o mnie myśli, że "mam strita".

Epiproteza

O jej!!! Ale sie ciesze, ze Was znalazlam!!!Uśmiech

Ja mam "niby" dwoje oczu, ale jedno jest po nieudanej operacji jaskry i "poszlo" w zanik. Wygladam paskudnie, jakos jednak zdazylam sie przyzwyczaic do tego. Teraz jednak od doslownie paru dni mam ochote cos z soba zrobi. To jest wybrac sie do dobrego protetyka i zalozyc sobie na to moje "malenkie" oko epiproteze.

Nie wiem jednak gdzie sie udac....Bo prawde mowiac kiedys jakies 15 lat temu mialalm epiproteze jakby z plastiku. Pamietam tylko, ze strasznie mnie cisla i po paru dniach wyrzucilam ja (bylam wtedy jeszcze dzieckiem).

Poczytam sobie o portezach u WasPerskie oko

Witam Waszystkich!

Epiproteza

Mogłby ktoś napisac o Epiprotezie, chodzi mi to o osoby które mają swoje oko i na nie nałożoną epiproteze? i co jest lepsze soczewka czy epiproteza? Na czym polega ogólna postać rzeczy z tą epiprotezą nakładaną na swoje oko?