MENU

Forum - Wizyta u dr Jaworskiego w Katowicach.

Wizyta u dr Jaworskiego w Katowicach.

Wizyta u dr Jaworskiego w Katowicach.

Witam wszystkich!!!!

 

W najbliższym czasie mam wizytę u dr Jaworskiego,

chciałabym Was spytać czy bywają poślizgi w godzinach przyjęć?

Ile trwa wizyta / pierwsza wizyta/ ???

 

Mała

Wizyta u dr Jaworskiego w Katowicach.

To zależy ale poślizg może być tak w granicach do 1h ja tam np jak jestem umówiony o 10 a jestem już u doktora o 8 rano jako pierwszy nieraz mnie przyjmuje także z tym różnie bywa.

Wizyta u dr Jaworskiego w Katowicach.

Godziny przyjęć, które podają Panie w recepcji są orientacyjne. Jeżeli trafi się taki pacjent jak ja, np z czymś pilnym, to wchodzę bez zapisywania się w kolejności przyjścia.

Czasem byłam zapisana na 12, a wchodziłam koło 14, czasem wcześniej, kwestia szczęscia.

Czasem można też dogadać się z pacjentami miejscowymi, mówię, że mam pociąg i przepuszczają. 

Wizyta u dr Jaworskiego w Katowicach.

Własnie, a ile kosztuje taka wizyta u niego?(chciałbym sprubować dopasować jakieś soczewki), rejestracja telefoniczna? Czeka sie długo? czy wyznaczaja termin za kilka dni?

Wizyta u dr Jaworskiego w Katowicach.

Wizyta koszt 150zł , termin dość długi pewnie coś koło grudnia jak byś tak w październiku zadzwonił.

Wizyta u dr Jaworskiego w Katowicach.

Ahaaa oks xD Dzieki 

Re: Wizyta u dr Jaworskiego w Katowicach.


Arek:
Własnie, a ile kosztuje taka wizyta u niego?(chciałbym sprubować dopasować jakieś soczewki), rejestracja telefoniczna? Czeka sie długo? czy wyznaczaja termin za kilka dni?

 

 Arek, soczewki mają tam koszmarnie drogie, z tego co słyszałam, z opinii pacjentów. Nawet do limitu NFZ się sporo dopłaca.

 

Wizyta u dr Jaworskiego w Katowicach.

Ahaa, a jakiego rzędu są to kwoty? albo czy idzie nabyc gdzies taniej? :] chodzi mi tutaj o kolorowe soczewki na bielmo