MENU

Forum - Witam, cześć i hello !!!

Witam, cześć i hello !!!

Witam, cześć i hello !!!

Witam wszystkich bardzo serdecznie !!! ;)

Mam na imie Beata i mam prawie 18lat. Nie widze na prawe oko od urodzenia. Jest z tym związane kilka chorób. Odwarstwienie siatkówki, jaskra itd. dużo tego. Ale najgorsza w tym wszystkim jest chyba zaćma i co się z tym wiąże nieestetycznie wyglądające oko. W szkole nigdy nikt mi z tego powodu nie dokuczał, zawsze byłam lubiana i ogólnie nie mam zaniżonej samooceny, ale mam w domu lustro i niefajnie to wygląda. Czasem dziwnie się czuje przy nowopoznanych osobach :( 

Witam, cześć i hello !!!

Witaj serdecznie

Wiadomo, że my jako kobiety zwracamy bardzo uwagę na to, jak wyglądamy, jednak to prawda, że tak nas postrzegają ludzie, jak my sami siebie traktujemy.

Cieszę się, że dołączyłaś do nas, liczę, że będziesz aktywnie uczestniczyć w życiu forum:)

Pozdrawiam Cię serdecznie

 

Witam, cześć i hello !!!

WITAM WSZYSTKICH ZAGLĄDAM NA TEN PORTALIK OD POCZĄTKU WASZEGO ISTNIENIA,ALE DŁUGO DUMAŁAM CZY SIĘ DOŁĄCZYĆ GDYŻ MAM TROCHĘ INNE PROBLEMY ZE WZROKIEM NIŻ TU PRZEDSTAWIONE,ALE JESTEM...POZDRAWIAM CIEPŁO.Uśmiech

Witam, cześć i hello !!!

Hej Paola:)

Napisz trochę o sobie, miło wiedzieć coś o naszych forumowiczach. Nie jest istotne, jaki problem masz z oczami, okiem - ważne, że tu jesteś.

Ściskam Cię serdecznie :) 

Witam, cześć i hello !!!

Witam Was, dziewczyny. Fajnie, że jesteścieUśmiech.

Witam, cześć i hello !!!

Witaj! Dostrzegam na forum że pojawia sie coraz wiecej młodych ludzi xD Super

Witam, cześć i hello !!!

Wogóle ten portal to świetna sprawa, przy was nie krępuje się mówić o mojej chorobie i fajnie wiedzieć że są ludzie podobni do mnie :)

Pozdrawiam was i całuje