MENU

Forum - Kosmetyka oka - poproszę o poradę

Kosmetyka oka - poproszę o poradę

Kosmetyka oka - poproszę o poradę

Witam wszystkich,

 

Chcial bym się dowiedzieć czy jest ktoś lub ktoś wie gdzie mógł bym przeprowadzić kosmetykę oka?

dokladniej chodzi mi o to ze po wypadku i wielu operacjach na lewe oko moja powieka jest powiedzmy do połowy opadnięta (pod powieka zrobił się zrost - lekarz nie dopilnował:/)

do tego częste zaczerwienienie oka i czasem łzawienie. Nosze okulary co daje mi komfort przed wiatrem i trochę zasłania opadnieta powiekę ale cały czas czuje dyskomfort w otoczeniu innych ludzi bo zwracają na to uwagę i coraz bardziej mi to doskwiera dlatego chciał bym przywrócić stan zewnętrzny oka do możliwie jak najlepszego wyglądu. 

Czy ktoś już to przerabiał? Albo wie gdzie ewentualnie mogę popytać? 

Może być Polska lub Anglia ?

 

 

Kosmetyka oka - poproszę o poradę

Tak to wyglada chciał bym żeby moje oko wyglądało jak prawe!

Kosmetyka oka - poproszę o poradę

Witaj podłączam się do tego tematu,również mam tak spadnięcia powiekę miałam usunięte oko czerniak naczyniowki w styczniu mam epi i moje oczy wyglądają dokładnie jak twoje chociaż nie miałam problemów z powieka może to złe dobrana epi?

Kosmetyka oka - poproszę o poradę

Dzięki za podłączenie się do tematu, ja nie miałem usuwanego oka tylko mam tak po wypadku. Bardzo mało na to oko widzę i na dodatek doskwiera mi ta powieka ze opada to raz a dwa lzawi i jeszcze w pogodny dzień razi ze nie mogę otworzyć bez okularów przeciw słonecznych. Teraz się zastanawiam czy nie lepiej by było usunąć i zrobić sztuczne bo w Katowicach dr Dobrowolski zrobił co nóg żebym widział jednak nic nie dało. Chciał bym mieć oko które nie będzie zwracać na się ie uwagi po mino tego ze na nie nie widzę dlatego myślałem o jakiejś kosmetyce.

Kosmetyka oka - poproszę o poradę

 

Proponuję skontaktować się z dr, Magdaleną Korwin w W-wie. Pracuje w klinice Prof. Szaflika na Sierakowskiego 13 w W-wie oraz innych przychodniach i szpitalach.

Pani dr. zajmuje się między innymi plastyką oka i oczodołu. Dr. M.Korwin zrobiła mi enukleację oka z wszczepieniem implantu w 2016 roku oraz plastykę opadającej powieki. Rewelacja. Wszystko zgodnie z planem. Żadnych powikłań i bardzo dobre efekty po zabiegach. Słowem pełen profesjonalizm. Polecam.