MENU

Forum - Miałam 5 lat jak straciłam oko!

Miałam 5 lat jak straciłam oko!

Miałam 5 lat jak straciłam oko!

Witajcie!

         Mam 38lat i mieszkam w Krakowie. Mając 5 lat straciłam oko przez uderzenie gałazką.Do dzisiaj nie mogę  pogodzic się  z utratą oka.

         Mam kochającego męża i dwoje dzieci, którzy mnie kochają i wspierają w moim kalectwie....Co dziennie zmagam sie z bolem oczodołu ponieważ proteze, którą noszę uczula mnie, a trudno chodzic do pracy z zaklejonym okiem.Od 5 lat stwierdzono u mnie jaskrę.I mam nowy powód do zmartwień.

        Chciałabym z kimś porozmawiac kto ma taki problem jak ja!

          

 

                                                                                                    gg:2659469

Miałam 5 lat jak straciłam oko!

Witam!

Ja co prawda mam obydwoje oczu, ale widzę na jedno. Natomiast w kwestii jaskry możemy porozmawiać, chociaż ja dowiedziałam się o tej chorobie całkiem niedawno.

Pozdrawiam!

Miałam 5 lat jak straciłam oko!

Dziekuje Małgosiu, że sie odezwałaś.. Musze dzieciom oddac komputer, ale jutro jak byś znalazła troche czasu dla mnie o tej godzinie to mogłybyśmy popisac.

Miałam 5 lat jak straciłam oko!

Jutro jest dla mnie pewną tajemnicą, więc może napisz na adres e-mail. Powinien się wyświetlić koło profilu. Ale jak by nie:

mzuber0@poczta.onet.pl

Miałam 5 lat jak straciłam oko!

Witam serdecznie, trzeba cieszyć się tym co mamy w życiu. Masz rodzinę która Cię wspiera a to bardzo pomaga. Jeśli tylko będziesz chciała pogadać to chętnie wypije z Tobą  kawkę na Rynku w Krakowie :)  pozdrawiam

Miałam 5 lat jak straciłam oko!

Sam walcze z jaskrą od 8 lat, i chyba zapowiada się juz koniec po operacjki ktora mialem 1,5 miesiaca temu xD, jak cos to mozna pytac, chetnie opowiem o tym xD