MENU

Forum - Dzień dobry, cześć i czołem :D

Dzień dobry, cześć i czołem :D

Dzień dobry, cześć i czołem :D

Witam wszystkich serdecznie.

Zauważyłem, że większość nowych jednookich opowiada coś o sobie, więc moża i ja coś wtrące.

No to tak. Mam prawie 18 lat i mieszkam w Łodzi. Jednookim jestem od 14 lat. To się stało u mnie na działce. Od bardzo wczesnego wieku lubiłem się bawić ogniem i nożami. To własnie moje drugie zaintersowanie spowodowało u mnie utrate wzroku w prawym oku. To był chyba wrzesień, wiec to bedzie, albo byl moj jubileusz:)Poszliśmy całą rodzinką na grzyby, a ja, że nie przepadam za ich zbieraniem, to wziąłem mój mały scyzoryk i usiadłem na skraju lasu i zacząłem ostrzyć patyk. Tylko robiłem to niestety w złą stronę- do siebie. Na swojej drodze, to znaczy drodze noża była gałąź, która nie chciała się ściąć, więc użyłem więcej siły. Gałązka się położyła, scyzoryk wylądował w moim oku. Potem pamiętam tylko jak moja mama, czy tata bierze mnie na ręce i biegniemy do samochodu, a potem do szpitala.

Oko mam, udało się je uratować dzięki dr.Nawrockiemu i jego Żonie. Niestety co mnie bardzo denerwuje to pozostałości po tym wypadku, chodzi tu o czysto estetyczne sprawy: opadająca powieka, oczopląs no i zez. Nigdy nie miałem problemów z rówieśnikami, nikt mnie nie przezywał od cyklopów czy innych jednoocznych stworów, zawsze należałem do silnej grupy w klasie i szkole, ale ja wiem jak wyglądam, mam w domu lustro i to mnie troche denerwuje. Naprzykład wstydze się patrzeć dziewczynie prosto w oczy bo sobie wyobrażam co ona może myśleć albo widzieć. Często po zmęczeniu fizycznym moje oko ucieka na wszystkie strony, to też jest pewien dyskomfort, ale miłość do sportu jest większa:)

Jeszcze raz witam wszystkich i serdecznie pozdrawiam.

Dzień dobry, cześć i czołem :D

Pozdro i więcej odwagi w siebie :).

Dzień dobry, cześć i czołem :D

Cześć Wiktor!

Jak pewnie zdążyłeś się zorientować czytając to forum, wszyscy mamy podobne obawy do Twoich, podobne problemy. fajnie, ze nas znalazłeś! wierzę, że ta lektura podniesie Cię (choć trochę) na duchu.

Pozdrawiam, trzymaj się!!

Dzień dobry, cześć i czołem :D

Hej Młody Człowieku!  Uwierz w siebie, ze masz wiele madrych rzeczy do powiedzenia a jak ktos patrzy to moze to po prostu zwykla ciekawosc. Jesli ktos Ci okaze pogarde to nie warto miec takich znajomych.  Masz w miescie dobrych specjasistow okulistyki moze udaloby sie epiprotezke zalozyc i od razu by Ci samoocena podskoczyla.  A jak tam twoja fascynacja nozami nadal trwa?

Dzień dobry, cześć i czołem :D

Dzień dobry, cześć i czołem :D

nie zraziło mnie to, a noże zbieram nadal.

Dzień dobry, cześć i czołem :D

I tak trzymaj, Wiktor. Tylko ostrz już te patyki w dobrą strnę... :-)

Pozdrawiam!

Dzień dobry, cześć i czołem :D

Wiktor jesli masz wiedze to mi powiedz czy  wiesz cos na temat okulisty z Lodzi d-ra Krzysztofa Dzięgielewskigo. Jeszcze w 2000r pracowal w szpitalu AM chyba na ul Narutowicza a prywatnie chyba na Kopernika nie wiem czy cos nie pomyliłam z ulicami. Z gory dziekuje.

Dzień dobry, cześć i czołem :D

No słuchaj. Informacji jako takich nie posiadam, ale mogę się czegoś dowiedzieć jak Ci na tym zależy- przejde się i popytam. Tylko o co dokładnie chodzi ?UĹ�miech

Dzień dobry, cześć i czołem :D

Wiktor nie klopocz sie specjalnie. Pytam o namiary na tego lekarza bo mnie znajomi o Niego pytaja co maja jakies powazne problemy z oczami a wiedza, ze ja bywalam w Lodzi. Wszystkim zainteresowanym odpowiadam, ze nic nie wiem i dlatego prosze mieszkancow Lodzi o info.  Jedna pani Łodzianka tez nic nie wiedziala o tym lekarzu moze wyjechal.  Mam namiar na prof. Nawrockiego pzez ten portal to jego polece. Dziekuje za zainteresowanie.

Dzień dobry, cześć i czołem :D

Wujek google zawsze pomoże :D

http://szczegoly.pkt.pl/dziegielewski_krzysztof_dr_nauk_med_spec_okulista_154a5067dad918c45dffcd5fc8e3e15f.html

Dzień dobry, cześć i czołem :D

Dziekuje!