MENU

Forum - DRETWIENIE DŁONI

DRETWIENIE DŁONI

DRETWIENIE DŁONI

Witam wszystkich,

 

Czy ktoś z Was ma odrętwiałą kończynę górną bądź dolną z tej samej strony co macie protezę oka?

 

Zauważyłam że taka sytuacja pojawiła się jakieś 2 m-ce po wypadku, kiedy to petarda zniszczyła oko.

Do dziś dnia mija już kilka ładnych miesięcy i lewa dłoń jest odrętwiała do tego stopnia,że nie mogę utrzymać w niej widelca ani szklanki z herbatą, nie wspomnę już o zasunięciu rozporka w spodniach.

Bardzo jest to męcząca sytacja i i wiem jaka jest przyczyna.

 

Jeśli ktoś ma podobne dolegliwości proszę o parę słow.

 

Mała

DRETWIENIE DŁONI

wydaje mi się, że drętwienie dłoni nie ma nic wspólnego z utratą oka, a raczej z uszkodzeniem jakiegoś nerwu, albo ucisku na nerw. niemniej jednak takie odrętwienia mogą mieć różne podłoże. udaj się czym prędzej do neurologa, bo z tego co piszesz, nie jest najlepiej. ja kiedyś sypiałam w pozycji półsiedzącej, bo mi okulista kazał, a w rezultacie kręgosłup ciężko to znosił i w nocy drętwiała mi prawa ręka, ale jak wstałam i nią poruszałam wszystko wracało do normy. zatem jak widzisz-nigdy nie wiadomo jaka jest przyczyna. idź do lekarza!

 

pozdrawiam serdecznie!

 

DRETWIENIE DŁONI

Hej!!!

 

Dziejue za odp, do neurologa wybieram sie w przyszlym tygodniu.

mam nadzieje ze to nic powaznego,

pzdr

Mała

DRETWIENIE DŁONI

Witaj,ja mam takie same dretwienia dloni prawej,ktorgos dnia nie moglam utrzymac kubka w dloni wystraszylam sie(bo dotej pory lekcewazylam te dretwienia,myslalam ze to na tle nerwowym)i poszlam do  neurologa.Skierowal mnie na przeswietlenia,okazalo sie ze mam "zniesienie lardozy"dal mi na fizykoterapie jakimis laserami itp oczywiscie nie poszlam,ale musze sie wziac za siebie az skoncze sprawe z implantem.