MENU

Forum - praca przy komputerze powyzej 4godz ponownie

praca przy komputerze powyzej 4godz ponownie

praca przy komputerze powyzej 4godz ponownie

Moi drodzy

Ponawiam temat odnośnie pracy przy komp.pod 4h dziennie w skierowaniu.Wiem że już było coś opisywane ale nie znalazłam jakiegoś dokumentu dla lekarza gdy będzie stawiał opór.mam od urodzenia niedowidzenie lewgo oka na poziomie 0.1 czasem nawet jak i tego nie widzę na badaniu i wtedy jest 0.05.Jest to spowodowane uszkodzeniem nerwu wrodzonym.normalnie widzę tym okiem ale nieostro.też na nim miałam zeza ale jest po korekcji.żadne szkła tego nie skoryguja a jedynie utrzymują efekt po zabiegu zeza jest to szkło +3.5.Drugie oko widzi 1.0 choć ma szkło -0.5.taki stan jest od urodzenia.nie mam żadnej grupy ani renty.szukam info o tym co mogę robić.studiuje logistyke.będzie prawdopodobnie to praca biurowa 8h.Czy mogę nie dostać pozwolenia na pracę od lekarza orzecznika?Pytam lekarzy okulistow i są rozbieżności.W womp mówią sprawa indywidualna.Pomóżcie .może są jakieś wytyczne. 

praca przy komputerze powyzej 4godz ponownie

Praca w okularach korekcyjnych ja mialam tak opisane badania do jakiej pracy bym nie szła nie widział lekarz przeciwwskazań  ale jak napisałaś to sprawa indywidualna