MENU

Forum - namiary, lekarze, kliniki.... CZY KTOŚ ZNA,SŁYSZAŁ, BYŁ ...?

namiary, lekarze, kliniki.... CZY KTOŚ ZNA,SŁYSZAŁ, BYŁ ...?

namiary, lekarze, kliniki.... CZY KTOŚ ZNA,SŁYSZAŁ, BYŁ ...?

Witam po dość długiej przerwie.

Przerwa moja wynika z wizyty w wiedniu u lekarza oraz na poszukiwaniach innych specjalistów, którzy znają sie/ w pełnym tego słowa znaczeniu/ na takich przypadkach jak my tu wszyscy.

Mam cztery pytania do Was.

Czy ktoś zna, słyszał, był...... :

 

1/ prof. Zagórski z Nałęczowa? Czy ktoś może wyrazić swoją opinię na jego temat?

 

2/ Czy ktoś był w klinice uniwersyteckiej w Wiedniu u prof. Martina Zechetmaiera?, tzw. AKH Wiedeń?

 

3/ Czy ktoś zna protetyka z Wiednia, który nazywa się Nikolaus Kerbl i ma gabinet w Wiedniu pod nasępującą nazwą i adresem:

 

4/ Klinika w Holandii a konkretnie w Rotterdamie:

Het Oogziekenhuis Rotterdam
http://www.oogziekenhuis.nl

ASPRION AUGENPROTHETIK
A-1090 Wien
Spitalgasse 15/2/10  Jeśli ktoś zna to bardzo proszę o klika słów, opinię i poglądy.... poradę.czekam na Wasze wypowiedzi.

namiary, lekarze, kliniki.... CZY KTOŚ ZNA,SŁYSZAŁ, BYŁ ...?

 Ja byłam i bardzo polecam. Pierwszy raz w 2016 roku, drugi raz w 2018. Obie epiprotezy wyszły super. Podejście do klienta świetne. Mam niestety złe doświadczenia z protezowaniem w Puszczykowie i w Krakowie. Tamte epiprotezy trafiły do kosza. Szukałam dalej i trafiłam do Wiednia. Już nie zamierzam zmieniać. Mają stronę po polsku więc wszystko jest tam zawarte. Ja umawiałam się mailowo. Pozdrawiam