MENU

Forum - Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Kochani!

Jak uż pisałam wcześniej jestem mamą 3 miesiecznego Kubusia. Jesteśmy po konsultacji w Krakowie gdzie stwierdzili iz synek ma niewykształcone prawe oczko i że nie bedzie widział, ale dali nam jeszcze skierowanie do Katowic do kliniki Dr. Gierkowej aby to potwierdzic.

I jak sie okazało w Krakowie sie mylili!!

W Katowicach stwierdzono iż moj kwiatuszek mial wylew do prawego oczka i ma odwarstwienie siatkówki i że według nich Kubuś nie bedzie widział na prawe oczko już nigdy. Narazie jeździmy na kontrole.

Zastanawiam sie jeszcze nad wyjazdem kontrolnym do kliniki wrocławskiej bo jak sami widzicie dwie kliniki , dwie diagnozy.

Powiedzcie mi kochani czy warto wybierac sie do kliniki we Wrocławiu?? Czy może ta w Katowicach jest lepsza?

Czy warto jeszcze tam jechać na konsutacje? Bo jak sami widzicie moze sie okazac iz we Wrocławiu powiedzą jeszcze co innego.

Jak narazie jestem załamana nie wiem co robic.

Prosze was o opinie, co o tych klinikach sądzicie no i gdzie warto leczyc Kubusia.

Serdecznie wam z góry dziekuje. Agnieszka , mam Kubusia

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Witaj,ja bym jezdzila wszedzie gdazie by sie dalo.Podejrzewam ze pojdziesz do 3go lekarza i bedzie 3cia opinia no ale coz.

Profesor Prost z Warszawy ,dr Hautz(chyba dobrze napisalam)

Kliniak okulistyczna profsora Zagorskiego w Lublinie ulica Chmielna 1 

  O nich slyszalam ale czy  sa dobrzy to nie wiem,kazdy jest dobry dopóki czegos nie spartoli

Pozdrawiam

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Warszawa!!!!!!!!!!!!!

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Słyszałam tez że Profesor Prost z Warszawy jest godny zaufania jezeli chodzi o małe dzieci.. moja znajoma tez miała z dzieckiem podobny przypadek i Prost uratował to dziecko chłopczyk widzi więc chyba warto sie tam wybrać - sama byłam pacjentką u Prosta i musze przyznać, ze jest bardzo sympatyczny i konkretny nie owija w bawełne a odnosnie jego wspołpracowników -lekarzy to pozytywnego zdania nie mam na ich temat - maja burdel w papierach trzeba wszystko samemu pilnować...Najlepiej isc prywatnie do Prosta to juz inaczej wszystko wyglada bo ja byłam w WIML..pozdrawiam i życze powodzenia

http://www.okulistykadziecieca.pl/

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Oj to jest historia, współczuje zwłaszcze, iz tak małe dziecko nikomu nic nie zwiniłoa  tyle musi już cierpiec...

 

Mam pytanie do Ciebie, ile czasu czeka się na wizyte u dr Gierkowej?

Czy Pani Gierkowa sama przyjmuje czy jacys inni lekarze?

Ile kosztuje wizyta?

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Mała, z tego co wiem, to  Gierkowa na razie nie pracuje, ale mogę się mylić i powtarzać ploty.

Podobno świetny jest też współpracownik Zagórskiego - doktor Haszcz. 

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Kornelio,

 

Jestem po rozmowie z sekretarką prof. zagórskiego.

On musi zobaczyc pacjenta i dopiero moze coś stwierdzic - yak, jak każdy lekarz... wiadomo.

Wybieram sie do niego w październiku.

 

Kornelio, jaka jaest twoja opinia na temat prof. zagórskiego i tego Haszcza???

Byłaś osobiście u nich , moze coś z opowieści innych ludzi wiesz więcej niż ja :) ?

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Wiem, że Martka była u Zagórskiego.  Może jak dorwie się do komputera, to coś o nim napisze.

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Co moge o nim napisac.na mnie zrobil piorunujace wrazenie,jesli chodzi o sposob badania.Wszystko dokladnie wyjasnial i co najwazniejsze mowil prawde.On implantow wtornie nie wszczepia bo "boje sie efektu koncowego"to sa jego slowa.To jest okulista-plastyk.Ja akurat u niego bylam bo jego namiary dostalam od pewnej dobrej duszyczki...

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Kochani!! Baardzo wam dziekuje!!!

 Właśnie zajerestrwałam sie do profesora Prosta na 5 września. Czeka mnie niezła podróż :) Jestem pełna optymizmu i nadzieii. Bardzo wam dziekuje za wszystkie szczere opinie.

Kornelio: powiedz mi jak można sie skontaktowac z dr. Zagorskim i gdzie go szukać , bo nie mam pojecia.

Mała: co do dr. Gierkowej to tak jak korneia już wcześniej pisała ona sama narazie nie pracuje. Ja bylam tam z synkiemw szpitalu , leżeliśmy tydzień. Nie wiem osobiście ile kosztuje wizyta prywatna u lekarzy którzy tam pracują. Znam ich nazwiska jak byś chciała mogę ci je podać i może nawet jakiś kontakt uda mi się do nich załatwić. Daj znać jeżeli potrzebujesz jeszcze jakieś informacje.

Jak tylko z wróce od Dr. Prosta podziele się z wami informacjami i moimi odczuciami.  Trzymajcie za nas kciuki.

Agnieszka, mama Kubusia.

 

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Droga Martka26!!

 ja dopiero teraz sie doczytałam że ty bedziesz miała wizyte u tego dr. Zagórskiego o którym Kornelia wspominała. Czy on zajmuje sie też maluszkami i w jaki sposob moge sie do niego dostać ?? Daj znać.

Agnieszka

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Witaj Agnieszko,troszke zle sie doczytalas.Pisalam ze bylam w klinice Zagorskiego ale mnie badal dr Haszcz bo do niego dostalam namiary.Czy  zajmuja sie maluszkami nie mam pojecia ale to jest b.duza klinika i wydaje mi sie ze napewno tak,bo widzialam ze bylo duzo ludzi z maluszkami.Bys musiala tam zadzwonic i  zapytac

 

20-079 Lublin, ul. Chmielna 1
Telefon,faks:tel: (0-81) 532-61-49, tel: (0-81) 532-80-31, tel/fax: (0-81) 532-48-27

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Droga Martko26!!

Bardzo serdecznie Ci dziękuję za tak szybką odpowiedź.

Mam jeszcze do Ciebie pytanie: czy ty byłaś u dr Haszcza na prywatnej wizycie czy miałaś skierowanie od okulisty?

A jeżli na prywatnej to czy te numery telefonu co mi podałaś dotyczą właśnie wizyt prywatnych?

Serdecznie z góry dziękuję. Agnieszka

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

witam,co do Wrocławia to można jechać,stawiają dobre diagnozy,skąd wiem??jestem mamą 16 miesięcznej Rozalki,która ma obustronną retinoblastome,diagnoze pozstawił Wrocław.leczymy się w Krakowie u doktor Kobylarz:) i też jestem zadowolona.Pozdrawiam

 

Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!

Mamo Kubusia sprawdz poczte.Pozdrawiam

Re: Kochani Bardzo Was prosze o rade!!!!!!


Mała:

Kornelio,

 

Jestem po rozmowie z sekretarką prof. zagórskiego.

On musi zobaczyc pacjenta i dopiero moze coś stwierdzic - yak, jak każdy lekarz... wiadomo.

Wybieram sie do niego w październiku.

 

Kornelio, jaka jaest twoja opinia na temat prof. zagórskiego i tego Haszcza???

Byłaś osobiście u nich , moze coś z opowieści innych ludzi wiesz więcej niż ja :) ?

 Ja jestem po wizycie u doktora Haszcza. Zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie.