MENU

Forum - Nareszcie nie sama:))))

Nareszcie nie sama:))))

Nareszcie nie sama:))))

Witam wszystkich bardzo gorąco:)

Mam na imię Izabela i mam 24 lata. Od dzieciństwa nie widziałam na lewe oko, tak naprawdę w wieku 3-4 lat dopadł mnie jakiś niezidentyfikowany wirus przyniesiony z Czarnobyla. Wieku 12 lat zapadła decyzja o usunięciu chorego oka. Od tamtej pory noszę szklaną protezę. Początki były trudne, w szczególności okres dojrzewania, brak chłopaka, wizji na przyszłość i świadomości, że najprawdopodobniej nigdy nie zobaczę świata jak osoby posiadające oba oczy. Ale gdy się już z tym uporałam stałam się uśmiechniętą dziewczyną, chcącą zawojować świat. Jestem szczęśliwa.

 Szczerze mówiąc nie wiedziałam że jest "Nas" dość sporo, bo ja znam tylko siebie jako osobę jednooczną i mam nadzieję, że przyjmiecie mnie ciepło.

 Pozdrowionka:)

Nareszcie nie sama:))))

Hej Izabelo, miło, że do nas dołączyłaś :)

Dobrze, że uporałaś się ze swoimi "demonami" i traktujesz siebie normalnie, bo przecież jesteś najnormalniejsza w świecie, tak jak i każdy z nas. Jeden ma alergię, drugi krzywą przegrodę nosową, a trzeci nie ma oka, ot co, drobny szczególik :)

A tak poważniej, mam nadzieję, że poczujesz się tu dobrze i znajdziesz przydatne Ci informacje.

Pozdrawiam serdecznie 

Nareszcie nie sama:))))

a ja mam chyba duzy kompleks z powodu braku oka a szczegolnie zwalam na to wine za to,ze jestem samotna osoba i mam wrazenie,ze moje zycie byloby pelniejsze gdybym oko miala,bo np.chodzilabym na basen i takie tam,ale coz,ciesze sie,ze w ogole zyje;)

Nareszcie nie sama:))))

Marto, przecież to nie koniec świata. Kochana ja też ubolewałam nad tym że jestem sama i że nikt się mną nie interesuje, aż do pewnego momentu. Potrzeba trochę wiary w siebie i trafić na odpowiedniego faceta, który pokocha Ciebie taką jaka jesteś, dla którego będzie ważniejszy Twój charakter, a nie jakiś tam mały defekt w urodzie. Pamiętaj uroda przemija, dusza zostaje.

A tak na marginesie czemu nie chodzisz na basen?? Ja chodzę i świetnie się bawię, tylko trzeba sobie kupić dobre okularki i nie zdejmować ich zbyt często.