MENU

Forum - Witajcie!

Witajcie!

Witajcie!

Na stronę natrafiłem niedawno choć "w temacie" jestem od urodzenia tj. już 24 lata... Urodziłem się z zanikiem jednej gałki ocznej. Noszę szklaną protezę.

Przeglądając forum natrafiłem na dr Jaworskiego i jego klinikę w Katowicach, napisałem maila i wybieam się na wizytę. Zastanawiam się nad implantacją.

 Pozdrawiam. 

Witajcie!

Witaj serdecznie

Koniecznie przeczytaj nasze "komplikacje i trudności po zabiegu" - nim się zdecydujesz. Po naszej dyskusji na forum chyba każdemu już będę powtarzać - ze cudów nie ma, ja również go nie doświadczyłam, ale żyje mi się lepiej.

Zapraszam Cię na zlot oraz aktywność na forum, miło, że do nas dołączyłeś :) 

Witajcie!

Cześć, witamy Cię serdecznie w gronie jednoocznych. Pomyśl o implancie na spokojnie, poczytaj , pogadaj z nami mamy to za sobą....

Pozdrawiam i miłego czasu na tym forum:)

Witajcie!

Hej, zastanów sie poważnie nad implantacja i poczytaj forum:)

 Mi powrocila minimalna nadzieja po rozmowie z Panem protetykiem.  

Pozdrawiam:)

Witajcie!

Stokrotko - cieszę się, że się na coś przydałam :)

Witajcie!

Decyzja nie jest łatwa, a Wasze posty na forum dają dużo do myślnia. Jeżeli się zdecyduję to napewno napisze na forum. Jak narazie nie zapisałem się na wizytę, porozmawiam jeszcze z moim lekarzem okulistą, do którego chodzę na coroczne wizyty. 

Cieszę się bardzo z istnienia takiego forum, chwała i cześć Moderatorom! Postaram się brać udział w dyskusji (choć do wylewnych nie należę).

A swoją drogą to nad motywem "z nalewaniem do kieliszka" nigdy się nie zastanawiałem, jak rozlałem to tłumaczyłem sobie że już trochę wypiłem...

Pozdrawiam