MENU

Forum - Witam

Witam

Witam

Mam na imie Grzesiek. Co wiecej o sobie? Pytajcie a na pewno odpowiem.

Pozdrawiam. 

Witam

Witaj w gronie jednoocznych!

Nikt Cie nie będzie wypytywał co chcesz to napisz o sobie ,każdy tu troche opisuje swoją historię utraty wzroku i jak sie z tym zmaga na codzień.

Pozdrawiam. 

Witam

Nie widze na lewe oko- stracilem na skutek siatkowczaka.

I tak dzieki Bogu, przez przypadek wszystko wyszlo na jaw. Rzucalismy sie ze starszym bratem pilka tenisowa, i dostalem w oko, ktore zaczelo sie dziwnie zachowywac no i wyszlo na jaw.

Na codzien studiuje zarzadzanie i marketking, juz ostatni 3 rok. Co pozniej? Planuje wyjechac za granice, ewentualnie zostac w Polsce i przeniesc sie do Kwidzyna/Trojmiasta.

Czytajac Wasze wypowiedzi to smiac mi sie chce (z zaistanialych sytuacji), jak np. idziecie i uderzacie w slup. :) Ja co prawda nie mam oka prawie juz 20 lat, wiec takie sytuacje moze i byly, ale na poczatku (musialbym zapytac Rodzicow, ale jakos nie chce poruszac tego tematu) i jakos nie mam problemow ze nie zauwazam ludzi, latarni, budek telefonicznych. Idac z kims znajomym, to zawsze staram sie isc po ich lewej stronie, by widziec ich kontem oka.

T o chyba na tyle :)

Witam

Witam! dziekuje za tak swietny serwis... jestem nowa uzytkowniczka. pozdrawiam Wszystkich!

Witam

Hej Małgosiu :)

Nareszcie jakaś Poznanianka! Cieszę się. Napisz proszę coś więcej o sobie, jeśli masz ochotę, zawsze też miło będziesz widziana na moim gg : 2047719.

Pozdrawiam Cię serdecznie !