MENU

Forum - RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.

RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.

RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.

Po kilkunastu latach (wstyd sie przyznać) muszę wymienić protezę, zawsze robiłem u P.Janusza Walendy w Warszawie, mam dobre zdanie o tej pracowni, ale może ktoś ma jakieś porównania ?

RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.

Polecam Panią z Czech konkretnie z Brna cena to koło 2300 ksc czyli koło 350 złotych ale jedzie sie tam tylko raz nie tak jak do Łodzi dwa razy ! Po drugie to prywatny gabinet i o niebo lepsze nastawienie do pacjenta! Po trzecie pani ma dar w łapkach (mimo braku paluszka)zrobiła mi jako pierwsza proteze bez żadnych poprawek!!!w razie w dam namiary!Pozdrawiam Kamil

Re: RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.


grzes:

Po kilkunastu latach (wstyd sie przyznać) muszę wymienić protezę, zawsze robiłem u P.Janusza Walendy w Warszawie, mam dobre zdanie o tej pracowni, ale może ktoś ma jakieś porównania ?

 

Witaj!  Moim zdaniem ten temat jest szeroko omowiony w watku PRACOWNIE Protetyczne   albo podobny tytul.   Ja tez po wielu latach wymieniam w koncu   u mnie Krakow odpada,  Pan Walenda ma troche drozej niz pan Andrzej z Konwiktorskiej, ktory ma rewelacyjna opinie na forum.  Ja jade 11 marca do Pana Andrzeja. 

Kolega Kamil pisze o Czechach za 350 zl a w Polsce doplaca sie tylko ok 100- 150 zl   [ja 100]   nie wiem jak w Krakowie czy oprocz kaski za epi nie placi sie czasem za wizyte dodatkowo, kiedys tak mialam.   Takze liczac koszty dojazdu odemnie do Brna to sporo wychodzi.  

 NFZ daje 700 zl wiec jesli u Ciebie w gre wchodzi proteza a nie epi to byc moze w naszych krajowych pracowniach nie bedzie zadnej doplaty , bo protezy sa tansze podobno.  Pozdro

Re: RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.


kamil0907:
Polecam Panią z Czech konkretnie z Brna cena to koło 2300 ksc czyli koło 350 złotych ale jedzie sie tam tylko raz nie tak jak do Łodzi dwa razy ! Po drugie to prywatny gabinet i o niebo lepsze nastawienie do pacjenta! Po trzecie pani ma dar w łapkach (mimo braku paluszka)zrobiła mi jako pierwsza proteze bez żadnych poprawek!!!w razie w dam namiary!Pozdrawiam Kamil

 

 Wszystkie gabinety protetyczne są prywatne, tylko mają podpisane umowy z NFZ:)  Jak masz papierek, to dopłacasz tylko różnicę, której nie pokrywa NFZ, jak nie masz, to płacisz całość. Wydaje mi się, że osobie wykonującej taką protezę jest wszystko jedno, skąd dostanie pieniądze, czy z kieszeni pacjenta, czy z NFZ, więc o traktowaniu kogoś inaczej np. w Warszawie u P. Andrzeja nie może być mowy.

RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.

Kornelio a powiedz czy Pan Andrzej jest  lekarzem okulista?   Sorki za odbieganie od tematu !

Re: RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.


ronia 73:
Kornelio a powiedz czy Pan Andrzej jest  lekarzem okulista?   Sorki za odbieganie od tematu !

Lekarzem chyba nie jest, natomiast fantastycznym fachowcem tak ! Po srodowej wizycie chcialbym przylaczyc sie do forumowiczow polecajacych jego uslugi ! Przez 35 lat nie bylem tak zadowolony z doboru protezy !

 

RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.

Nie, Pan Andrzej nie jest lekarzem medycyny. Uczył się od najlepszego fachowca , nazwiska zapomniałam, ale gabinet ten właśnie przez niego był prowadzony i Pan Andrzej kontynuuje jego dzieło. Uważam, że wspaniale.

Aby robić dobre protezy oka nie trzeba być lekarzem :) 

RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.

Tym fachowcem był najprawdopodobniej jego wuj czy stryj ,bo wspomniałam o nim na ostatniej wizycie u pana Andzrzeja i tak przypadkiem sie dowiedziałam o tym .Iwanko się nazywa to był mój pierwszy protetyk u którego byłam wspaniały ciepły człowiek .

RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.

O, tak Zosiu, to Pan Iwanko :)

Miło Cię znów tu widzieć, kopę lat :)

 

RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.

Ja jak ostatnio byłam u Pana Walendy to "obsługiwał" mnie jego syn. Powiem szczerze że nie byłam zadowolona bo jego syn nie był delikatny i przez ok 3 dni miałam spuchniete całe oko.... A jeżeli chodzi o dobór protezy to może być...

RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.

WITAM WSZYSTKICH! JA SWOJĄ CÓRKĘ WOŻE NA WYMIANĘ PROTEZKI DO PANA WALENDY .JEŻDZIMY DO NIEGO OD 10 LAT I JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI.NASZE OKO Z PROTEZKĄ NIE RÓŻNI SIĘ OD ZDROWEGO .

RANKING PRACOWNI PROTETYCZNYCH.

ja jeżdżę do pracowni Vision Perfect do Krakowa i jestem zadowolona. Pracują tam miłe i kompetentne osoby, epiprotezę zawsze mam bardzo dobrze dobraną.