MENU

Forum - PILNA PROŚBA O POMOC W ZLOKALIZOWANIU PRYWATNEJ KLINIKI

PILNA PROŚBA O POMOC W ZLOKALIZOWANIU PRYWATNEJ KLINIKI

PILNA PROŚBA O POMOC W ZLOKALIZOWANIU PRYWATNEJ KLINIKI

Witam,

w 1997 roku przebyłem operację na oko (zez zbieżny). W ostatnim czasie zacząłem nosić się z poddaniem się dodatkowej korekcji z uwagi na fakt, iż operacja nie wyeliminowała zeza do końca. Byłem na konsultacjach w Krakowie i okazuje się, że bez papierów z poprzedniej operacji będzie ciężko. Problem w tym, że  operację przeszedłem w wieku 7/8 lat, a osoby mi bliskie które organizowały wszelkie kwestie związane z operacją już odeszły a w domu nie zachowała się żadna dokumentacja.

Z informacji do jakich udało mi się dotrzeć operacja miała miejsce w Krakowie, było to centrum. Z relacji osób które mogły coś wiedzieć dowiedziałem się, że operacja miała miejsce w okolicach ul. Królewskiej i prawdopodobnie była to ul. Nowowiejska. Sama operacja odbyła się w Prywatnej Klinice (z relacji wynika, że mieściła się ona w kamienicy) i poprowadzona została przez profesor Krystek (nie mam pewności czy nie przekręciłem nazwiska). 

Potrzebuje zlokalizować tę klinikę. Szukałem informacji w internecie ale nie jestem w stanie ustalić nic konkretnego..

 

Pomyślałem, że zwrócę się po pomoc do was z nadzieją, że ktoś skojarzy i podpowie jak nazywała się klinika.

 (jeżeli temat umieściłem w złych dziale to proszę moderatora o jego przeniesienie)

Z góry dziękuję za pomoc. 

PILNA PROŚBA O POMOC W ZLOKALIZOWANIU PRYWATNEJ KLINIKI

Sprawa poniekąd się wyjaśniła.

 

Praktyka zlokalizowana była przy ul. Urzędniczej, teraz w tym miejscu jest Kancelaria Prawna.

 

Czy ktoś z tu obecnych orientuje się gdzie trafiają dokumenty medyczne po zakończonej działalności? Już nie wiem gdzie mam szukać tych informacji..

 

Z góry dziękuję.