MENU

Forum - gdzie zrobić zabieg korygujący opadającą górną i dolną powiekę?

gdzie zrobić zabieg korygujący opadającą górną i dolną powiekę?

gdzie zrobić zabieg korygujący opadającą górną i dolną powiekę?

Witam po raz kolejny. Na wstępie przypomnę, że nie mam prawego oka już od 24 lat. Generalnie nie mam z tym żadnych problemów aczkolwiek powoli zaczynam się zastanawiać nad drobnym zabiegiem.  czy ktoś może się orientuje gdzie i u kogo można zrobić sobie zabieg korygujący górną i dolną powiekę. Niestety trochę zaczęła opadać i proteza coraz częściej jest gotowa do ucieczki:). Sama proteza jest pod względem wielkości dobra.

Jest jeszcze jedno ale od 3 lat nie mieszkam w Polsce więc nie jestem ubezpieczona. NIe mam pojęcia gdzie i jak to załatwić? Bardzo proszę o jakieś wskazówki . 

Dzięki z góry i pozdrawiam

gdzie zrobić zabieg korygujący opadającą górną i dolną powiekę?

Ja bede miala 1 lutego zabieg podciagniecia dolnej powieki w Lublinie 

Co do ubezpieczenia to chyba bedzie problem,jakbys miala stale zameldowanie w PL to moznaby bylo sprobowac zarejerstrowac sie PUP i tam powinni Cie ubezpieczyc. 

gdzie zrobić zabieg korygujący opadającą górną i dolną powiekę?

Niestety musiałam się wymeldować. Ale dzięki za odpowiedź.

Powodzenia życzę . I jakbyś mogła dać znać jak poszło i czy jesteś zadowolona byłabym wdzięczna.

Pozdrawiam

Re: gdzie zrobić zabieg korygujący opadającą górną i dolną powiekę?


bronka23:

Witam po raz kolejny. Na wstępie przypomnę, że nie mam prawego oka już od 24 lat. Generalnie nie mam z tym żadnych problemów aczkolwiek powoli zaczynam się zastanawiać nad drobnym zabiegiem.  czy ktoś może się orientuje gdzie i u kogo można zrobić sobie zabieg korygujący górną i dolną powiekę. Niestety trochę zaczęła opadać i proteza coraz częściej jest gotowa do ucieczki:). Sama proteza jest pod względem wielkości dobra.

Jest jeszcze jedno ale od 3 lat nie mieszkam w Polsce więc nie jestem ubezpieczona. NIe mam pojęcia gdzie i jak to załatwić? Bardzo proszę o jakieś wskazówki . 

Dzięki z góry i pozdrawiam

 Wydaje mi sie, ze jak mieszkasz w Irlandii, to rowniez mozesz to zrobic tam, albo i w Londynie. W Polsce bedziesz musiala zaplacic za zabieg.