MENU

Forum - Pytanie hmm.

Pytanie hmm.

Pytanie hmm.

Witam was serdecznie. Mam na imię Marek, moim wyzwaniem jest diplopia (podwojne widzenie) jestem zmuszony do zaslaniania jednego oka, poniewaz dolegliwosc ta jest nie do wytrzymania. Ostatnio natrafilem na soczewki obturacyjne(jesli zaslonia mi obraz calkowicie będzie swietnie) Moje pytanie jest nastepujace:  Orientujecie się czy przy korzystaniu z jednego oka spadaja umiejetności tz. Przy zaslanianiu oka prawego, ktore jest połączone z lewa półkula odpowiedzialna za logiczne myslenie ta umiejetnosc  osłabnie , no i na odwrot przy zaslanianiu lewego oka czy rzeczy takie jak wizualizacja emocje moga ulec zmianie. Jestem strasznie ciekaw waszych doświadczen czy ta teza ma odzwierciedlenie w rzeczywistości? Pozdrawiam

Pytanie hmm.

Hmm ja może powiem ze swojego doświadczenia. Nie widzę od urodzenia na prawe oko a w moim odczuciu z logicznym myśleniem nei mam większych problemów. Powiedziałabym nawet że posiadam całkiem niezłe zdolności analitycznego myślenia. Nie bardyo te wiem jakbz brak oka mg wplzwac na to co dzieje się w mózgu. Zaciekawiło mnie to, możesz to jakoś uzasadnic? pozdrawiam :)

Pytanie hmm.

Usłyszałem coś takiego od okulistki, zdziwiło mnie to strasznie. Lepsze wnioski zdobędziemy jesli wiecej osob sie wypowie. Jak jest z wami?