MENU

Forum - Seks po operacji oka

Seks po operacji oka

Seks po operacji oka

Witam serdecznie,

jak myślicie czy można kochać się po operacji oka tj. witrektomii 

we wskazaniach po operacyjnych jest napisane żeby wyeliminować wysiłek fizyczny 

czy seks zalicza się do tego ;) Przeszukałem już wszystko i nic

 

pozdrawiam

Seks po operacji oka

Ja miałam najpierw usuwaną wysoką krótkowzroczność laserem w Katowicach na Ceglanej i tam mi lekarka prosto z mostu powiedziała przez miesiąc,żadnego wysiłku fizycznego łącznie z seksem.Nawet nie musiałam o to pytać.

Operacja witrektomii jest bardzo skomplikowana, więc przypuszczam , że na pewno nie wolno. Zresztą mnie to oko początkowo tak bolało, że nawet o tym nie myślałam.Pozdrawiam

Seks po operacji oka

To powinno byc umieszczone w watku humorystycznym. Dobre!  

  Zalecam powolne nie gwaltowne ruchy albo niech partner[ka]  przejmie sprawy w swoje rece. 

Seks po operacji oka

Witam ponownie,

zaryzykowałem i wszystko ok  nie oślepłem ;) na szczęście

bałem się trochę ale szczególnie chodziło mi o moją żonę bo bardzo się bała

że jak coś się stanie to będzie jej wina ;) dzięki i pozdrawiam wszystkich

 

Seks po operacji oka

Wszystko można byle z lekka i z ostrożna  :-P

Seks po operacji oka

Chciałeś uczcić operację seksem?

Seks po operacji oka

witam nie chciałem uczcić operacji seksem ;) po prostu jestem człowiekiem i miałem taką potrzebę zwyczajnie i "to" się nie stało godzinę po operacji tylko po 5 dniach od operacji aż tyle wytrzymałem;) pozdrawiam

Seks po operacji oka

Wg mnie fajnie że i takie tematy tu poruszamy :) Normalna sprawa że ludzie uprawiają seks i się interesują czy są jakieś przeciwwskazania ku temu.

Seks po operacji oka

Ja zrozumiałem że chcesz zaraz po operacji :p co mnie trochę zdziwiło

Seks po operacji oka

Ja zrozumiałem że chcesz zaraz po operacji :p co mnie trochę zdziwiło

 

Tak przy okazji, wątpię by ktoś robił badania na dany temat 

Seks po operacji oka

Zawsze mozemy byc pierwszymi, ktorzy sie tym zajma :)

Ja sie znow przymierzam do operacji, jak bede po, to zbadam sytuacje. Choc znajac mojego chlopa, pewnie za dlugo nie wytrzymamy :P 

Seks po operacji oka

Z tego co mój lekarz mówił,to trochę trzeba poczekać,bo jakby nie było to jest to wysiłek.Ale jakieś pieszczoty wchodzą w grę,więc chciaż to!

Re: Seks po operacji oka


Kornelia:

Zawsze mozemy byc pierwszymi, ktorzy sie tym zajma :)

Ja sie znow przymierzam do operacji, jak bede po, to zbadam sytuacje. Choc znajac mojego chlopa, pewnie za dlugo nie wytrzymamy :P 

 

 

 

 szkoda że na to nei wpadłam, jak w zeszłym roku poszukiwałam tematu do magisterki hihihi