MENU

Forum - Ból zdrowego oka.

Ból zdrowego oka.

Ból zdrowego oka.

 

WITAM!

Pierwszy raz na forumUśmiech

Jestem osobą jednooczną od 11 lat. Mam mały problem od jakiegoś czasu boli mnie zdrowe oko na które widze idealnie. Czasem widzę jak za mgłą ale bardzo szybko to mija i wszysko wraca do normy. Kiedy czytam książkę lub oglądam telewizję to sprawia mi to ból.  I jeszcze jedno nie mogę tego zdrwego oka nawilżyć, chodze z kroplami nawilżającymi i nic. Niedłgo idę do okulisty ale chciałam zapytać czy ktoś z was też tak mniewa. Może poprostu to zwykłe zmęczenie oka?

Pozdrawiam!

Ból zdrowego oka.

Ja tez miewam nawet silne bole oka zdrowego,zawsze ide do okulistki i sie okazuje ze mam nabrzmiala spojowke,powodow moze byc kilka,przewianie,zmeczenie ... Dostalam krople, ktore mi pomogly narazie dluzszy czas oko nie boli(odpukac)  .Po badaniu jestem spokojniejsza ze nic sie zlego nie dzieje.Pozdrawiam

Ból zdrowego oka.

 

 Dziękuję!

 

Jestem Spokojniejsza!

Pozdrawiam!Uśmiech

 

Ból zdrowego oka.

Witaj!

Zawsze takie rzeczy powinno skonsultować się z okulistą. Ale żeby Cię uspokoić-ja tez miewam bóle zdrowego oka-niemal zawsze jak boli mnie głowa to boli mnie oko, ja mam często zatkany nos, boli mnie gdy jest przemęczone, prawdopodobnie od wyrastających zębów. Tylko nie mam żadnych problemów z widzeniem(Poza krótkowzrocznością. Koneicznie się przebadaj!

Ból zdrowego oka.

Ja po sobie zauwazylam ze odczuwam bol zdrowego oka najczesciej przy chorobach, przeziebieniach, nadmiernym zmeczeniu.
Ooo np teraz jestem jakas oslabiona i flukoza natretna mnie dopadla i odczuwam juz pobolewanie w moim oku