MENU

Forum - Prawko ale tym razem na motor

Prawko ale tym razem na motor

Prawko ale tym razem na motor

Nie wiem czy temat powtórze ale jakos nie namierzyłem niczego - zazwyczaj tematki widzialem ale samochodowe.

Jak jest z motorem - pogrzebałem troche w necie i nieznalazlem zadnych przepisow zabraniajacych wydawania prawo jazdy na motor osobom jednoocznym.

Czyli wydaje mi sie ze smialo mozna isc i porpsic lekarza o wydnie takie zaswiadczenia.

Jak wy uwazacie - bo z tego co wyczytalem nie ma zadnego folmalnego zakazu wiec lekarz nie powinien robic problemu.

 Czekam na jakies wasze sugestie w tym temacie.

 

Pozdrawiam

Dodam jeszcze ze pawo jazdy na samochod posiadam juz ponad 10 lat

Prawko ale tym razem na motor

Z tego co mi wiadomo gdzieś jest kategorycznie zabronione posiadanie prawa jazdy przez osoby widzące na jedno oko. tak samo jak zawodowe kierowanie pojazdem. Kierować samochodem możemy tylko i wyłącznie prywatnym autem w celach prywatnych.

 Ale może ktoś jest bardziej obeznany w prawie i pokaże jakiś paragraf?

Re: Prawko ale tym razem na motor


Seler:

Z tego co mi wiadomo gdzieś jest kategorycznie zabronione posiadanie prawa jazdy przez osoby widzące na jedno oko. tak samo jak zawodowe kierowanie pojazdem. Kierować samochodem możemy tylko i wyłącznie prywatnym autem w celach prywatnych.

 Ale może ktoś jest bardziej obeznany w prawie i pokaże jakiś paragraf?

 

Własnie przydałby sie jakiś paragraf.

Prawko ale tym razem na motor

nie znam paragrafu niestety ale i tak cie nie pociesze nie mozna i juz, probowalem to nawet zalatwic (rozumiesz ) ale nikt nie chce brac takiej odpowiedzialnosci. polecam jakis maly szybki wozek typu roadster tez daje mnostwo frajdy. pozdrawiam