MENU

Forum - Rok po wypadku i utracie w zroku w stopmiu znacznym

Rok po wypadku i utracie w zroku w stopmiu znacznym

Rok po wypadku i utracie w zroku w stopmiu znacznym

Witam,mam pytan kilka takich dosc mocno dajacych mi domyslenia juz od dluzszego czasu,Moze najpierw zaczne od opisania mojego brata histori w jaki sposob stracil wzrok.Otorz rok temu prowadzac auto ulegl wypadkowi,uderzyl w drzewo i skutek byl taki ze jedyne co stracil potym wypadku to wzrok bo tak wp[elni jest juz osoba normalnie funkjonujaca gdyby nie ta utrata wzroku [podkresle ze jeszcze rok temu widzial normalnie byl normalnie funkjonujacym facetem.teraz moje pytania:czy jest wlasnie szansa na toze w przyszzlosci znajdzie jakakolwiek prace.Wogle to czyy sa jakies w Polsce osrodki ktore wlasnie prowadza jakies szkolenia wstosuku co do przystosowania sie takiej osoby do wpelni samego jej funkconowania.Jak narazie nic nieudalo mi sie takiego znalzc na rzadnej z przegladanych stron przezemnie sama.Wiec jesli moglby mi ktos z was na te pytania odpowiedziec to byla bym bardzo wdzieczna.                                     Z gry dziekuje i pozdrawiam MISKA

Rok po wypadku i utracie w zroku w stopmiu znacznym

Proponuję znaleźć w najbliższym rejonie Polski Związek Niewidomych (PZN) tam pokierują bratem.  Są rożne kursy które uczą jak chodzić ,obsługi komputera,czy znaleść pracę którą będzie można wykonywać w przyszłości.Pozdrawiam.

Rok po wypadku i utracie w zroku w stopmiu znacznym

dziekuje bardzo za odpowiedz.Pozdrawiamśmiech