MENU

Forum - Wspieramy Karola Bieleckiego!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspieramy Karola Bieleckiego!!!!!!!!!!!!!!!!

Wspieramy Karola Bieleckiego!!!!!!!!!!!!!!!!

Moi drodzy jak za pewne wiekszosc z Was slyszala, a Ci ktorzy nie slyszeli to przypomne. Otoz Karol Bielecki jeden z najlepszych polskich szczypiornistow podczas meczu dnia 11 czerwca obecnego roku w wyniku nieszczesliwego wypadku stracil oko........ jako ze wiekszosc z nas wie jak to jest i co przezywa w tej chwili nasz wspanialy sportowiec postanowilem zalozyc ten temat (mam nadzieje ze nie bylo jeszcze takiego bo nie chcialbym sie powtarzac). Karol przeszedl operacje jednak jego oka nie udalo sie uratowac, lekarze odradzaja mu powrot do zawodowej gry ze wzgledu na "zdrowe oko" jednak z jego wypowiedzi w mediach wynika ze chcialby znow grac. Ja jestem calym sercem za Karolem i wierze w niego, niech pokaze calemu swiatu, ze mimo tego mozna normalnie zyc i byc najlepszym!!! Napewno przystosowanie sie nie bedzie dla niego latwe na poczatku zreszta wszyscy pamietamy jak to jest dlatego uwazam ze nalezy wspierac reprezentanta Polski!!!

Karol jestesmy z Toba!!!!!!!!!!!!!!!!! 

Wspieramy Karola Bieleckiego!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja również, wierzę w Niego, życzę Mu szybkiego powrotu do drużyny, zapewne trudno Mu się będzie początkowo przyzwyczaić do tej sytuacji.Ale powrotem do gry dałby przykład, ze chcieć to móc, że zawsze warto podążać za swoją pasją i marzeniami.

Fajnie by było jakby trafił do nas na forum.

Wspieramy Karola Bieleckiego!!!!!!!!!!!!!!!!

no faktycznie byloby fajnie :D a ja mam taki pomysl dla adminow moze by tak napisac w imieniu forum i uzytkownikow maila do Karola zeby wiedzial ze takich ludzi jest wiecej i go wspieramy co Wy na to??? Kazdy uzytkownik moglby sie podpisac pod takim mailem itd

Wspieramy Karola Bieleckiego!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie widzę problemu - napiszcie treść listu - dajcie sygnał kto się podpisuje - ja to wyślę z redakcyjnej skrzynki.

Niestety nawet nie mam na tyle czasu, by sklecić coś sama, wybaczcie.

 

A e-mailem ktoś dysponuje do Karola?

Wspieramy Karola Bieleckiego!!!!!!!!!!!!!!!!

tez sie pod tym podpisuje .

i wiem jaka to jest gehenna nie móc uprawiac zawodowo sportu przez jednowzrocznosc ;/

Wspieramy Karola Bieleckiego!!!!!!!!!!!!!!!!

Trzymam kciuki za niego , żeby się nie poddawał i żeby wrócił do grania. 

Wspieramy Karola Bieleckiego!!!!!!!!!!!!!!!!

My również się dołączamy, pozdrawiamy i życzymy wiary w lepsze jutro...

 NIGDY NIE JEST TAK ŹLE JAK SIĘ ZAPOWIADA

Magda i Darek 

Wspieramy Karola Bieleckiego!!!!!!!!!!!!!!!!

Czytałam przeprowadzony z Nim wywiad  twardziel nie poddaje się:)mówi ,,to tylko oko"3ym sie Karol ,a pewnie ,ze to tylko oko; powrotu do formy :)Pozdrawiam

Wspieramy Karola Bieleckiego!!!!!!!!!!!!!!!!

Cześć wszystkim,

witam po dłuższej nieobecności - spowodowanej sesją egz. (na doktoracie też są nistety egzaminy). Karolowi życzę oczywiście szybkiego powrotu do zdrowia i formy sprzed wypadku. Karol - wszyscy jesteśmy z Tobą!!

W Internecie przeczytałem, że Bieleckiego nocą w lubelskiej klinice operował dr D. Haszcz  - więc był naprawdę pod fachową opieką (moim zdaniem najlepszą w całym kraju). Zresztą sam Karol, w jednym z wywiadów powiedział, że jest pełen uznania dla profesjonalizmu lekarzy z lubelskiej kliniki. 

pozdrawiam .... 

Wspieramy Karola Bieleckiego!!!!!!!!!!!!!!!!

Widzicie, w jak dobrych rękach byliście, a ja będę :)

Mam chwilę dziś wieczorem, więc chętnie napiszę parę słów w naszym imieniu do Karola. Czy ktoś dysponuje jego mailem?

Ja również uważam, że to tylko oko. Mogły być dwa, albo ręka ( jak w moim przypadku). Tak naprawdę to jesteśmy szczęściarzami, bo nasza "dysfunkcja" nie komplikuje nam życia na tyle, by się nie dało żyć normalnie.

Wspieramy Karola Bieleckiego!!!!!!!!!!!!!!!!

A widzieliście jego mecz?Wczoraj był z nim wywiad, nie oglądałam, ale bardzo żałuję.

Gra w okularach- nie dziwię się mu ja po wypadku nie ściągam okularów nawet do spania.

A jak super rzuca.Chłop się nie załamał.Tak trzymaj Karol !