MENU

Forum - Technikum Logistyczne.

Technikum Logistyczne.

Technikum Logistyczne.

Wybieram się do technikum logistycznego. Z ocenami nie bede miał problemu gorzej ze wzrokiem. Otóż nie widzę na jedno oko (lewe) na prawe widzę dobrze. Czy nie będzie żadnych przeciwwskazań żebym się tam dostał? Noszę okulary dokładnie sie nie znam wiem że mam na lewe +0,5 ale co to oznacza to nie mam zielonego [pojęcia, w każdym razie na tablicy czytam pierwsze 4 rzedy na lewe oko, na prawe całą tablice przeczytam bez problemu.

 

 

Czy ktoś może mi coś powiedzieć czy będa mieli jakmieś watpliwości co do mnie czy to że widzę na jedno  oko mnie dyskwalifikuje?

Technikum Logistyczne.

MOIM ZDANIEM NAJLEPIEJ SIĘ SPYTAĆ OKULISTY. JA TEŻ SIĘ ZAPISAŁAM DO SZKOŁY, BO MI SIĘ WYDAWAŁO, ŻE JAK ODRZUCĘ KOMPUTER TO WSZYSTKO INNE JAKOŚ BĘDZIE PASOWAŁO, WYBÓR PADŁ NA TECHNIKA USŁUG FRYZJERSKICH, ALE JAK POSZŁAM DO RODZINNEGO PO ZAŚWIADCZENIE, ZE JESTEM ZDROWA I NIE MA PRZECIWSKAZAŃ TO ON MNIE WYSŁAŁ DO OKULISTY A TEN NIE  WYRAZIŁ ZGODY,BO WE FRYZJERSTWIE JEST CHEMIA .

DOBRZE, ŻE MI KASĘ ZWRÓCILI, BO TAK TO BYM BYŁĄ W PLECY 200 ZŁOTYCH.

POZDRAWIAM

Technikum Logistyczne.

Ja robię logistykę zaocznie w studium policealnym. Na lewe oko też nie widzę. Nie ma takich przeciwskazań. Możesz śmiało się wybrać do tej szkoły :)