MENU

Forum - KURS MASAŻU

KURS MASAŻU

KURS MASAŻU

Witam

Moja praca zawodowa jest związana z komputerem. Jednak ze względu na problemy ze wzrokiem - odwarstwienie siatkówki oka prawego, po pracy na komputerze pojawia się u mnie coraz częściej  ból oczu, pieczenie, łzawienie, a także rozmywanie obrazu. Dlatego też od pewnego czasu chodzi mi po głowie pomysł, aby zmienić zawód i ograniczyć pracę na komputerze do minimum. Pomyślałam sobie więc o kursie masażu. Stąd też moje pytanie, czy może ktoś na forum jest masażystą/ką i mógłby mi udzielić cennych rad. Czy odwarstwienie siatkówki nie jest przeciwskazaniem do wykonywania zawodu? Czy możecie polecić mi jakiś kurs masażu, najlepiej z tereniu północno-zachodniej Polski?

Będę wdzięczna za każdą radę i pozdrawiam wszystkich Forumowiczów.

KURS MASAŻU

Dziękuję za informacje. Pozdrawiam

KURS MASAŻU

Witam! A powiedz mi massagewarsaw, czy coś w temacie masażu dzieje się w Trójmieście lub konkretnie w Gdańsku? Jestem zainteresowany a nawet bardzo zainteresowany nabyciem kwalifikacji masażysty. Chyba najpierw powinienem rozejrzeć się za kursami I i II stopnia..?

 

P.S. Tak na marginesie to, co sądzicie o: http://www.gowork.pl/programy_promocyjne,19

 

Pozdrawiam i czekam na jakiekolwiek info