MENU

Forum - filmy 3d w kinie

filmy 3d w kinie

filmy 3d w kinie

wiem,ze byl podobny temat ,ale nie moglem znalezc;p albo nie moglem znalezc z lenistwa ;) moje pytanie brzmi: czy my(jednooczni) beda widziec efekty 3d w kinie podczas filmu?nie chodzi mi o ogladanie na kompie(bo tutaj nawet zdrowi czesto nie widza)tylko konkretnie w kinie. bo wygralbym sie na AVATAR ale nie wiem czy jest sens ;)

filmy 3d w kinie

Jestem na tym forum, gdyż dziś (no w sumie już wczoraj) byłem w kinie na filmie Avatar w 3D. Efekt 3D niedostrzegalny, gdyż nie widzę na jedno oko. Smutna sprawa, chciałbym to zmienić.

POZDRAWIAM!

filmy 3d w kinie

Witam.Byłem na Avatarze.Też jestem jednooczny-parę efektów  wychwyciłem ,nie wiem czy wszystkie(może i fajne)ale film nie rzucił mnie na kolana pod względem efektów(może przez to oko? ),chociaż podobał mi się bardzo ale ja jestem fanem sci-fi.Pozdrawiam i polecam film.

filmy 3d w kinie

oj ludzie, jeśli wybieracie się tylko i wyłącznie na efekty na jakiś film, to po co go w ogóle oglądać.

Kiedyś efekty były dodatkiem do filmu, teraz wychodzi że odwrotnie. 

filmy 3d w kinie

nigdy nie bylam na filmie 3d i tutaj chyba najbardziej odczuwam ograniczenie zwiazane ze swoja jednoocznoscia. w innym miejscu na tym forum przeczytalam, ze jak sie zalozy specjalne okulary to mozna obejrzec taki film tylko widzi sie go plasko (czyli jak zwykly film w kinie). 

ale dlaczego jedno szklo jest jest czerwone a drugie niebieskie?

czyli skoro widze na lewe oko to bede patrzec przez czerwone, tak? juz wiem, ze efekt 3d jest dla mnie nieosiagalny, ale co bede widziec w takim razie? niech mi ktos napisze prosze :)

chcialabym zobaczyc Alicje w krainie czarow, ale jest dostepny chyba tylko w takiej opcji w tej chwili.

filmy 3d w kinie

ale prosze, niech mi ktos odpowie na glupie pytanie, czy obraz nie bedzie rozowawy przez to jedno szklo?

 

filmy 3d w kinie

Czesc!!! Ja bylem w kinie na filmie 3D tylko raz i bardzo tego zalowalem bo wymeczylem sie przez ponad poltorej godziny. Widze tylko lewym okiem a tak sie sklada ze lewa szybka jest niebieska i caly film widzialem bardzo ciemno niewyraznie i wogole wszyscy w kinie podskakiwali jak cos tam z ekranu wyskakiwalo a ja nic takze nie polecam 

filmy 3d w kinie

Cześć,

niestety, nie ma takie możliwości, żeby jednym  okiem zobaczyć obraz 3D (do jego powstania w mózgu potrzebne są w dwa obrazy przesunięte poziomo (zapewne pionowo też) względem siebie). W przypadku widzenia jednym okiem brakuje drugiej części, więc obraz 3D nie powstanie.

Oczywiście mózg jest w stanie kompensować - przynajmniej częściowo - brak części obrazu, używając do stworzenia wrażenia 3D dodatkowych danych np. rozmiaru obiektów, cieni etc, ale w przypadku filmu nie ma za bardzo na czym bazować.

Pozdrawiam. 

filmy 3d w kinie

Też byłem na Avatarze, film mi się podobał ale efektów żadnych nie zauważyłem. Podejrzewałem że to wina oka, teraz się potwierdziło. ;)

filmy 3d w kinie

Niedługo same 3d będą wychodzić. Już z co najmniej 2 premier musiałem zrezygnować.Wycie Szlag mnie jasny trafia...