MENU

Forum - Czy da sie /

Czy da sie /

Czy da sie ?

Niedawno wrocilem z krakowa http://www.vision.tutto.com.pl/ z tymczasowa epiproteza ale stala sie rzec tragiczna podczas wkladania jakims trafem poluzowala sie na przyssawce upadla na luserko i pekla na pol. Czy mozna to jakos skleic ? jak sie docisnie jej elementy to nie widac zbytnio uszkodzenia. Dopiero w styczniu bede mial wlasciwa epiproteze

Czy da sie /

NIe próbowałabym sklejać, tylko jechała z powrotem do Krakowa - przecież muszą dać zastępczą. Sklejenie - a tym samym mikroszczeliny moga powodować osadzanie się tam wydzieliny i mnożenie bakterii - i zapalenie masz gotowe.

Czy da sie /

Też potrzaskałam taką na stałe i dostałam nową do czasu wymiany na następną.Z tego co wtedy dowiedziałam się , to gdy pęknie w krótkim czasie od założenia to uznają reklamacje.Sklejnie nic nie da bo rzeczywiście zbiera się wszystko w środku.Wymieniaj na dobrą.

Czy da sie /

Macie racje nie ma co kombinowac, dzięki za pomoc swoja potrzaskaną wysyłam do krakowa UĹ�miech

Czy da sie /

Jesli stlukla sie z Twojego powodu jak tu wspomniales to za druga bedziesz musial zaplacic ,ja przynajmiej placilam

  Ale pomysl zeby sklejac proteze,tosz by Ci sie oczodol podraznil

Re: Czy da sie /


martka26:

Jesli stlukla sie z Twojego powodu jak tu wspomniales to za druga bedziesz musial zaplacic ,ja przynajmiej placilam

 

 A kto tam udowodni, czyj powód był:)