MENU

Forum - CO NA KOMARY !!!!! Prosze o Pomoc

CO NA KOMARY !!!!! Prosze o Pomoc

CO NA KOMARY !!!!! Prosze o Pomoc

Naturalne sposoby na komary... czym sie smarować jak zrobic ... wasze rady to wazny problem jest

CO NA KOMARY !!!!! Prosze o Pomoc

dobry temat :) w domu to mam raid w areozolu i do kontaktu i to powiem,ze pomaga.ale jak wyjde na dwor to nie ma mocnych ;/ tez by sie przydal jakis preparat.moze OFF?

CO NA KOMARY !!!!! Prosze o Pomoc

haha xD noo OFF to rzeczywiscie naturalny sposob ;p;pPerskie oko

CO NA KOMARY !!!!! Prosze o Pomoc

Witamina b complex , jeść do oporu , ponoć nie lubią

CO NA KOMARY !!!!! Prosze o Pomoc

no prawie :D oblep sie kupa to nie wejda :D

CO NA KOMARY !!!!! Prosze o Pomoc

witam...ja nie odpowiem na ten post.....uważam że skoro jest to forum dla jednoocznych,( a nie związane z komarami)to nie powinno umieszczac sie tutaj tego typu pytań,gdyż zaśmiecają one tylko forum i nie prowadzą do niczego konstruktywnego...zwłaszcza że koncepcja tego forum jest inna...uznam ten post za śmieć ,który zanieczyścił pierwotne założenia zwiazane z prowadzeniem i "egzystencja" tego forum....pozdrawiam

CO NA KOMARY !!!!! Prosze o Pomoc

a ja tak nie uwarzam i sie nie zgadzam z przedmowcy opinia po to jest forum zeby pomagac sobie nie tylko ze wzrokiem czy chorobami.

pozdrawiam adam

CO NA KOMARY !!!!! Prosze o Pomoc

 

 

dodektrn jak sie oblepisz kupa to Cie muchy obsiądą :-P

 

 

Na noc zawsze smaruje moich synow lekko za uszkami octem zeby ich w nocy nie gryzly te ktore sie dostaly do domku,a jak ugryzie to tez miejsce po ukaszeniu smaruje octem.MOim zdaniem pomaga